Laptop podczas pracy wydaje dziwne dźwięki IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Laptop podczas pracy wydaje dziwne dźwięki

Wszelkie odbiegające od normy odgłosy dochodzące z wnętrza laptopa nigdy nie powinny być bagatelizowane. Zazwyczaj związane są one z niewłaściwym działaniem wentylatorów układu chłodzenia, bądź dysku twardego.

Wyeksploatowane wiatraki podlegają czyszczeniu bądź wymianie, gorzej wygląda kwestia niewłaściwej pracy dysku.

Dysk twardy jest niezwykle skomplikowanym mechanicznie urządzeniem – precyzyjnie pozycjonowane głowice unoszące się na mikroskopijnych poduszkach powietrznych ponad płaszczyznami wirujących z ogromnymi prędkościami talerzy – w którym nie trudno jest o uszkodzenie. Często dźwięki takie są zwiastunem zbliżającej się awarii: uderzenia, zgrzyty, kliknięcia. W przypadku wystąpienia niepokojących dźwięków najlepiej jest wyłączyć laptop i udać się do serwisu. Dalsze używanie sprzętu nie jest zalecane – może doprowadzić do uszkodzenia dysku i utraty danych, co wiązać się może z niestety kosztowną operacją ich odzysku.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki