Laptop długo się uruchamia IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Laptop długo się uruchamia

Wraz z upływem czasu dostrzec można, niekiedy bardzo wyraźnie, wydłużenie oczekiwania na gotowość Windowsa do pracy. Przyczyn takiej niedogodności może być kilka:

Duża liczba aplikacji startowych – wraz z uruchomieniem laptopa startuje wiele programów, dla których jest to ustawieniem domyślnym. Niektóre z nich są niezbędne, większości jednak nie potrzebujemy. Ograniczając ich liczbę przyspieszymy start systemu.

Start systemu możemy przyspieszyć także dzięki aktualizacji BIOS-u, co poprawia komunikację na poziomie sprzętowym. Wszystkich, którzy nie mają ochoty przeprowadzać tego typu działań we własnym zakresie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu – specjalistyczny zespół techników przeprowadzi odpowiednią optymalizację.

Oczywiście za start systemu odpowiadają parametry zastosowanych podzespołów. Te słabsze konfiguracje nie osiągną nigdy wyników jakie w tym względzie są normą dla mocniejszych sprzętowo urządzeń.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki