Laptop długo się uruchamia IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Laptop długo się uruchamia

Wraz z upływem czasu dostrzec można, niekiedy bardzo wyraźnie, wydłużenie oczekiwania na gotowość Windowsa do pracy. Przyczyn takiej niedogodności może być kilka:

Duża liczba aplikacji startowych – wraz z uruchomieniem laptopa startuje wiele programów, dla których jest to ustawieniem domyślnym. Niektóre z nich są niezbędne, większości jednak nie potrzebujemy. Ograniczając ich liczbę przyspieszymy start systemu.

Start systemu możemy przyspieszyć także dzięki aktualizacji BIOS-u, co poprawia komunikację na poziomie sprzętowym. Wszystkich, którzy nie mają ochoty przeprowadzać tego typu działań we własnym zakresie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu – specjalistyczny zespół techników przeprowadzi odpowiednią optymalizację.

Oczywiście za start systemu odpowiadają parametry zastosowanych podzespołów. Te słabsze konfiguracje nie osiągną nigdy wyników jakie w tym względzie są normą dla mocniejszych sprzętowo urządzeń.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki