Laptop często się zawiesza IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Laptop często się zawiesza

W trakcie pracy laptop przestaje reagować na polecenia, często zdarza mu się zawieszać w trakcie uruchamiania, podczas ładowania systemu operacyjnego. Przyczyny mogą być natury programowej lub sprzętowej: uszkodzenie Windowsa, zawirusowanie systemu operacyjnego, uszkodzenia dysku twardego lub któregoś z układów płyty głównej.

Często jednak zawieszenia systemu związane są z niewydolnym układem chłodzenia – brudne wentylatory lub wyeksploatowane termopasty/termopady nie są wystarczająco wydajne aby utrzymywać odpowiednio niską temperaturę pracy poszczególnych podzespołów płyty głównej, która jest niezbędna dla płynnej pracy systemu operacyjnego.

Właściwej oceny przyczyn zaistniałych problemów najlepiej może dokonać serwisant na podstawie odpowiednio przeprowadzonej diagnozy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki