Laptop często się resetuje, wyłącza w trakcie pracy IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Laptop często się resetuje, wyłącza w trakcie pracy

Przyczyn takiego zachowania może być wiele:

Niewydolny układ chłodzenia – zanieczyszczone wentylatory, wyeksploatowane termopasty/termopady, zakurzone wnętrza laptopów, skutecznie ograniczają proces chłodzenia podzespołów komputera, w efekcie ulegają one przegrzewaniu i aby nie dopuścić do ewentualnych uszkodzeń ograniczają one wydajność – przy zbyt wysokiej temperaturze laptop może się resetować, wyłączać.

Zalecamy okresowe serwisowanie i konserwacje układów chłodzenia komputera – bagatelizowanie wymienionych objawów może doprowadzić do uszkodzeń podzespołów i znacznie bardziej kosztownych procesów naprawczych.

Uszkodzenia dysku twardego – związane są z pojawianiem się dużej ilości tzw. Bad Sectorów, miejsc niemożliwego odczytu/zapisu danych. Konieczne jest w tym przypadku wykonanie kopii zapasowej, wymiana dysku i reinstalacja systemu. Tego typu działania serwisowe znajdują się w ofercie naszego serwisu.

Uszkodzenie elementów płyty głównej – wymienione objawy mogą być także związane z uszkodzeniem np. pamięci RAM. W tym wypadku naprawa wiąże się z wymiana podzespołu.

Wyeksploatowana bateria, bądź uszkodzone gniazdo zasilania – w pierwszym przypadku konieczna jest wymiana baterii, w drugim, odpowiednie działania serwisowe.

Zawirusowanie laptopa – usunięcie usterki związane jest z zastosowaniem odpowiedniego oprogramowania wykrywającego i zwalczającego szkodliwe oprogramowanie.

Właściwą przyczynę usterki może określić serwisant jedynie na podstawie odpowiednich badań diagnostycznych.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki