Laptop bardzo głośno pracuje IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Laptop bardzo głośno pracuje

Podczas pracy laptopa słyszymy głośny szum/dźwięk związany z bardzo głośną pracą wentylatorów chłodzących podzespoły płyty głównej. Związane jest to prawdopodobnie z niedrożnym układem chłodzenia. Głośniejsza praca wentylatorów nie jest niczym szczególnym podczas uruchomienia wymagających aplikacji. Gdy jednak staje się to normą należy liczyć się z możliwością zabrudzenia układu wentylacyjnego i niemożnością właściwego chłodzenia podzespołów. W tym wypadku należy przeprowadzić konserwację systemu wentylacyjnego – czyszczenie wiatraków, wymianę termopasty i termopadów (substancji termicznych zużywających się w trakcie eksploatacji).

Niekiedy głośna praca jest zwiastunem uszkodzenia wiatraka – w tym przypadku konieczne jest na ogół jego wymiana.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki