Instalacja i naprawa oprogramowania Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Podstawą każdego oprogramowania jest system operacyjny. To od niego zależy sprawne i szybkie działanie urządzenia. W przypadku kiedy laptop pracuje wolno, muli bądź zawiesza się mogą okazać się konieczne działania serwisowe związane z konserwacją systemu operacyjnego. Za niewydolność systemu odpowiadać mogą wirusy, błędy zaistniałe podczas aktualizacji ale także (a może przede wszystkim) codzienna praca, zwykłe użytkowanie w wyniku, którego następują procesy spowalniające pracę systemu i wymagające okresowej interwencji (np. usunięcia zbędnych plików) w celu przywrócenia poprawnego i sprawnego działania.

W ofercie naszego serwisu znaleźć można zarówno pełną instalacje systemu, jak i wszelkie działania naprawcze, instalację odpowiednich sterowników, aktualizacji i wszelkich dodatków (np. Service Packów). Szczególną wagę przykładamy do odpowiedniej optymalizacji działań urządzenia związanej z instalacja właściwych driverów. Powierzając laptop naszemu serwisowi gwarantujemy iż wszystkie komponenty systemu będą dobrane właściwie pod kątem najbardziej efektywnej jego pracy.

Ze względu na zainstalowane oprogramowanie i dane użytkownika, dokładamy wszelkich starań aby w pierwszej kolejności dokonać naprawy systemu – reinstalacja możliwa jest dopiero wtedy gdy staje się konieczna. Oczywiście w takim przypadku odzyskanie i przeniesienie danych jest naszym priorytetem. Bez względu na to jaki system operacyjny posiadasz – w przypadku jakichkolwiek kłopotów zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).