Instalacja i naprawa oprogramowania IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Instalacja i naprawa oprogramowania

Podstawą każdego oprogramowania jest system operacyjny. To od niego zależy sprawne i szybkie działanie urządzenia. W przypadku kiedy laptop pracuje wolno, muli bądź zawiesza się mogą okazać się konieczne działania serwisowe związane z konserwacją systemu operacyjnego. Za niewydolność systemu odpowiadać mogą wirusy, błędy zaistniałe podczas aktualizacji ale także (a może przede wszystkim) codzienna praca, zwykłe użytkowanie w wyniku, którego następują procesy spowalniające pracę systemu i wymagające okresowej interwencji (np. usunięcia zbędnych plików) w celu przywrócenia poprawnego i sprawnego działania.

W ofercie naszego serwisu znaleźć można zarówno pełną instalacje systemu, jak i wszelkie działania naprawcze, instalację odpowiednich sterowników, aktualizacji i wszelkich dodatków (np. Service Packów). Szczególną wagę przykładamy do odpowiedniej optymalizacji działań urządzenia związanej z instalacja właściwych driverów. Powierzając laptop naszemu serwisowi gwarantujemy iż wszystkie komponenty systemu będą dobrane właściwie pod kątem najbardziej efektywnej jego pracy.

Ze względu na zainstalowane oprogramowanie i dane użytkownika, dokładamy wszelkich starań aby w pierwszej kolejności dokonać naprawy systemu – reinstalacja możliwa jest dopiero wtedy gdy staje się konieczna. Oczywiście w takim przypadku odzyskanie i przeniesienie danych jest naszym priorytetem. Bez względu na to jaki system operacyjny posiadasz – w przypadku jakichkolwiek kłopotów zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki