Gorąca obudowa laptopa IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Gorąca obudowa laptopa

Wysoka temperatura obudowy związana jest najprawdopodobniej z przegrzewaniem któregoś z układów płyty głównej w wyniku wadliwie działającego układu chłodzenia. System chłodzenia laptopa wymaga okresowej konserwacji, wentylatory ulegają zabrudzeniu, co zmniejsza ich wydajność, termopasty i termopady ulegają zużyciu, co kwalifikuje je do wymiany. Serwis nasz dokonuje kompleksowych prac związanych z przywróceniem systemowi chłodzenia pełnej sprawności. Jest to jedna z podstawowych usług, często wykonywana razem z innymi naprawami. Odradzamy bagatelizowanie tego typu objawów: przegrzewanie układów płyty głównej laptopa prowadzi do ich defektów i w konsekwencji o wiele bardziej kosztownych działań serwisowych.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki