Dysk jest widoczny w BIOS-ie ale zgłasza przekłamaną pojemność (niekiedy zerową) IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Dysk jest widoczny w BIOS-ie ale zgłasza przekłamaną pojemność (niekiedy zerową)

Dysk twardy jest widziany przez BIOS, jednak przypisana jest mu inna od nominalnej pojemność. Objawy takie występują często w kontekście nieprawidłowego działania dysku. Mogą być związane z uszkodzeniem strefy serwisowej – Firmware dysku. Właściwe przyczyny usterki można ustalić jedynie w oparciu o odpowiednią diagnozę serwisową.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki