Chwilowe „zamrażanie” pracy laptopa IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Chwilowe „zamrażanie” pracy laptopa

Powodów tak objawiającej się usterki może być wiele, część z nich związana będzie z płytą główną: defekt karty graficznej, pamięci RAM, problemy z procesorem, ale także wadliwy dysk twardy lub zasilacz. Usterki płyty głównej na ogół podlegają naprawie, w przypadku dysku twardego i zasilacza należy liczyć się z wymianą.

Jeśli wymienione objawy powtarzają się, zalecamy wizytę w serwisie. Właściwą przyczynę usterki może określić technik na podstawie odpowiednio przeprowadzonej diagnozy serwisowej.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki