Awaria BIOS-u – brak obrazu, sygnały dźwiękowe IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Awaria BIOS-u – brak obrazu, sygnały dźwiękowe

Podczas awarii BIOS-u zachowanie laptopa może wyglądać różnie – czarny ekran, brak reakcji na włącznik, sygnały dźwiękowe wysyłane przez laptop. Najważniejsze jest to, iż w takim przypadku dla przeciętnego użytkownika komputer pozostaje bezużyteczny.

Najczęstszą przyczyną awarii BIOS-u jest niewłaściwie przeprowadzona jego aktualizacja (np. z poziomu systemu i nieodpowiedniego oprogramowania). Niekiedy zdarzają się samoistne awarie BIOS-u następujące z przyczyn niezależnych od użytkownika.

Rozwiązanie w takim przypadku jest dostarczenie laptopa do serwisu, gdzie przeprowadzona zostanie odpowiednia diagnoza i – jeśli obawy co do przyczyn usterki zostaną potwierdzone – nastąpi odzyskanie BIOS-u lub kość pamięci BIOS zostanie wylutowana i zaprogramowana od nowa.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki