Serwis - Naprawa komputerów stacjonarnych IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis - Naprawa komputerów stacjonarnych

Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów stacjonarnych wszystkich producentów. Dokonujemy poprawek konfiguracji, realizujemy serwis podzespołów, w tym między innymi naprawę układów BGA, a także oferujemy usługę konserwacji sprzętu. Realizujemy naprawy zarówno wysyłkowe, jak i stacjonarne w Warszawie w jednym z naszych serwisów. Podejmujemy się napraw komputerów stacjonarnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Specjalizujemy się w tak zwanych trudnych przypadkach – dla nas nie ma napraw niemożliwych!

Bazujemy na wieloletniej wiedzy i ogromnym doświadczeniu naszych techników. Podczas wykonywanego serwisu korzystamy z profesjonalnych maszyn, urządzeń do lutowania oraz przyrządów diagnostyczno-pomiarowych, umożliwiających wykonywanie skutecznych napraw.

Budujemy poczucie bezpieczeństwa danych klienta. Traktujemy je poważnie, dlatego możemy zabezpieczyć Twoje dane w naszym dedykowanym dziale, zajmującym się operacjami tego typu - Klinice Danych.

W naszym serwisie możesz liczyć na kompleksową naprawę komputerów stacjonarnych. Zajmujemy się wszelkeig orodzaju naprawami, a także wymianą potrzebnych podzespołów. Zakres usług obejmuje m.in.:

  • naprawę lub wymianę płyt głównych i paneli sterujących
  • naprawę kart graficznych, sieciowych i muzycznych
  • wymianę pamięci operacyjnej
  • wymianę procesorów
  • odzyskiwanie danych
  • wymianę klawiatur
  • wymianę obudowy
  • naprawę lub wymianę gniazd zasilających, USB, AUX i innych
  • naprawę chipsetów BGA
  • konserwację systemów operacyjnych

Okresowe przeglądy, a także (minimum raz w roku) konserwacje sprzętów kompuetrowcyh związane są z czyszczeniem wnętrza komputrea stacjonarnego wraz z jego komponentami. Wizyty w serwisie są o tyle istotne, gdyż pozwalają między innymi na wyeliminowanie usterek związanych z przegrzaniem czy chłodzeniem urządzeń, a także w porę zapobiegają większym uszkodzeniom. Czyszczenie i konserwacja sprzętu komputerowego obejmuje, takie usługi jak czyszczenie elementów termoprzewodzących, w tym wentylatorów, a także wymianę past i termopadów.

Twój komputer stacjonarny potrzebuje fachowej naprawy?

Kontakt

Przyjdź do jednego z naszych serwisów lub zadzwoń na infolinię i przedstaw problem. Nasi konsultanci podadzą szacunkową wycenę naprawy.

Darmowa diagnostyka

Po zatwierdzeniu wstępnych kosztów, sprzęt kierowany jest do techników, którzy dokonują kompleksowej diagnostyki urządzenia. Na jej podstawie określą czas i koszt naprawy. Diagnostyka jest całkowicie bezpłata, a także niezobowiązująca.

Naprawa

Po kaceptacji kosztów przystępujemy do naprawy.

Odbiór / wysyłka

Naprawiony komputer stacjonarny gotowy jest do odbioru osobistego w wyznaczonym punkcie serwisowym w Warszawie lub do wysyłki za pośrednictwem kuriera (realizaujemy naprawy wysyłkowe, poza Warszawą).

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki