Serwis - Naprawa komputerów stacjonarnych IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis - Naprawa komputerów stacjonarnych

Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów stacjonarnych wszystkich producentów. Dokonujemy poprawek konfiguracji, realizujemy serwis podzespołów, w tym między innymi naprawę układów BGA, a także oferujemy usługę konserwacji sprzętu. Realizujemy naprawy zarówno wysyłkowe, jak i stacjonarne w Warszawie w jednym z naszych serwisów. Podejmujemy się napraw komputerów stacjonarnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Specjalizujemy się w tak zwanych trudnych przypadkach – dla nas nie ma napraw niemożliwych!

Bazujemy na wieloletniej wiedzy i ogromnym doświadczeniu naszych techników. Podczas wykonywanego serwisu korzystamy z profesjonalnych maszyn, urządzeń do lutowania oraz przyrządów diagnostyczno-pomiarowych, umożliwiających wykonywanie skutecznych napraw.

Budujemy poczucie bezpieczeństwa danych klienta. Traktujemy je poważnie, dlatego możemy zabezpieczyć Twoje dane w naszym dedykowanym dziale, zajmującym się operacjami tego typu - Klinice Danych.

W naszym serwisie możesz liczyć na kompleksową naprawę komputerów stacjonarnych. Zajmujemy się wszelkeig orodzaju naprawami, a także wymianą potrzebnych podzespołów. Zakres usług obejmuje m.in.:

  • naprawę lub wymianę płyt głównych i paneli sterujących
  • naprawę kart graficznych, sieciowych i muzycznych
  • wymianę pamięci operacyjnej
  • wymianę procesorów
  • odzyskiwanie danych
  • wymianę klawiatur
  • wymianę obudowy
  • naprawę lub wymianę gniazd zasilających, USB, AUX i innych
  • naprawę chipsetów BGA
  • konserwację systemów operacyjnych

Okresowe przeglądy, a także (minimum raz w roku) konserwacje sprzętów kompuetrowcyh związane są z czyszczeniem wnętrza komputrea stacjonarnego wraz z jego komponentami. Wizyty w serwisie są o tyle istotne, gdyż pozwalają między innymi na wyeliminowanie usterek związanych z przegrzaniem czy chłodzeniem urządzeń, a także w porę zapobiegają większym uszkodzeniom. Czyszczenie i konserwacja sprzętu komputerowego obejmuje, takie usługi jak czyszczenie elementów termoprzewodzących, w tym wentylatorów, a także wymianę past i termopadów.

Twój komputer stacjonarny potrzebuje fachowej naprawy?

Kontakt

Przyjdź do jednego z naszych serwisów lub zadzwoń na infolinię i przedstaw problem. Nasi konsultanci podadzą szacunkową wycenę naprawy.

Darmowa diagnostyka

Po zatwierdzeniu wstępnych kosztów, sprzęt kierowany jest do techników, którzy dokonują kompleksowej diagnostyki urządzenia. Na jej podstawie określą czas i koszt naprawy. Diagnostyka jest całkowicie bezpłata, a także niezobowiązująca.

Naprawa

Po kaceptacji kosztów przystępujemy do naprawy.

Odbiór / wysyłka

Naprawiony komputer stacjonarny gotowy jest do odbioru osobistego w wyznaczonym punkcie serwisowym w Warszawie lub do wysyłki za pośrednictwem kuriera (realizaujemy naprawy wysyłkowe, poza Warszawą).

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).