Serwis - Naprawa komputerów stacjonarnych Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów stacjonarnych wszystkich producentów. Dokonujemy poprawek konfiguracji, realizujemy serwis podzespołów, w tym między innymi naprawę układów BGA, a także oferujemy usługę konserwacji sprzętu. Realizujemy naprawy zarówno wysyłkowe, jak i stacjonarne w Warszawie w jednym z naszych serwisów. Podejmujemy się napraw komputerów stacjonarnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Specjalizujemy się w tak zwanych trudnych przypadkach – dla nas nie ma napraw niemożliwych!

Bazujemy na wieloletniej wiedzy i ogromnym doświadczeniu naszych techników. Podczas wykonywanego serwisu korzystamy z profesjonalnych maszyn, urządzeń do lutowania oraz przyrządów diagnostyczno-pomiarowych, umożliwiających wykonywanie skutecznych napraw.

Budujemy poczucie bezpieczeństwa danych klienta. Traktujemy je poważnie, dlatego możemy zabezpieczyć Twoje dane w naszym dedykowanym dziale, zajmującym się operacjami tego typu - Klinice Danych.

W naszym serwisie możesz liczyć na kompleksową naprawę komputerów stacjonarnych. Zajmujemy się wszelkeig orodzaju naprawami, a także wymianą potrzebnych podzespołów. Zakres usług obejmuje m.in.:

  • naprawę lub wymianę płyt głównych i paneli sterujących
  • naprawę kart graficznych, sieciowych i muzycznych
  • wymianę pamięci operacyjnej
  • wymianę procesorów
  • odzyskiwanie danych
  • wymianę klawiatur
  • wymianę obudowy
  • naprawę lub wymianę gniazd zasilających, USB, AUX i innych
  • naprawę chipsetów BGA
  • konserwację systemów operacyjnych

Okresowe przeglądy, a także (minimum raz w roku) konserwacje sprzętów kompuetrowcyh związane są z czyszczeniem wnętrza komputrea stacjonarnego wraz z jego komponentami. Wizyty w serwisie są o tyle istotne, gdyż pozwalają między innymi na wyeliminowanie usterek związanych z przegrzaniem czy chłodzeniem urządzeń, a także w porę zapobiegają większym uszkodzeniom. Czyszczenie i konserwacja sprzętu komputerowego obejmuje, takie usługi jak czyszczenie elementów termoprzewodzących, w tym wentylatorów, a także wymianę past i termopadów.

Twój komputer stacjonarny potrzebuje fachowej naprawy?

Kontakt

Przyjdź do jednego z naszych serwisów lub zadzwoń na infolinię i przedstaw problem. Nasi konsultanci podadzą szacunkową wycenę naprawy.

Darmowa diagnostyka

Po zatwierdzeniu wstępnych kosztów, sprzęt kierowany jest do techników, którzy dokonują kompleksowej diagnostyki urządzenia. Na jej podstawie określą czas i koszt naprawy. Diagnostyka jest całkowicie bezpłata, a także niezobowiązująca.

Naprawa

Po kaceptacji kosztów przystępujemy do naprawy.

Odbiór / wysyłka

Naprawiony komputer stacjonarny gotowy jest do odbioru osobistego w wyznaczonym punkcie serwisowym w Warszawie lub do wysyłki za pośrednictwem kuriera (realizaujemy naprawy wysyłkowe, poza Warszawą).

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).