Serwis i naprawa komputerów stacjonarnych

Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów stacjonarnych wszystkich producentów. Dokonujemy poprawek konfiguracji, realizujemy serwis podzespołów, w tym między innymi naprawę układów BGA, a także oferujemy usługę konserwacji sprzętu. Realizujemy naprawy zarówno wysyłkowe, jak i stacjonarne w Warszawie w jednym z naszych serwisów. Podejmujemy się napraw komputerów stacjonarnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Specjalizujemy się w tak zwanych trudnych przypadkach – dla nas nie ma napraw niemożliwych!

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Bazujemy na wieloletniej wiedzy i ogromnym doświadczeniu naszych techników. Podczas wykonywanego serwisu korzystamy z profesjonalnych maszyn, urządzeń do lutowania oraz przyrządów diagnostyczno-pomiarowych, umożliwiających wykonywanie skutecznych napraw.

Budujemy poczucie bezpieczeństwa danych klienta. Traktujemy je poważnie, dlatego możemy zabezpieczyć Twoje dane w naszym dedykowanym dziale, zajmującym się operacjami tego typu - Klinice Danych.

W naszym serwisie możesz liczyć na kompleksową naprawę komputerów stacjonarnych. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju naprawami, a także wymianą potrzebnych podzespołów. Zakres usług obejmuje m.in.:

  • naprawę lub wymianę płyt głównych i paneli sterujących
  • naprawę kart graficznych, sieciowych i muzycznych
  • wymianę pamięci operacyjnej
Serwis i naprawa komputerów stacjonarnych
  • wymianę procesorów
  • odzyskiwanie danych
  • wymianę klawiatur
  • wymianę obudowy
  • naprawę lub wymianę gniazd zasilających, USB, AUX i innych
  • naprawę chipsetów BGA
  • konserwację systemów operacyjnych

Okresowe przeglądy, a także (minimum raz w roku) konserwacje sprzętów komputerowych związane są z czyszczeniem wnętrza komputera stacjonarnego wraz z jego komponentami. Wizyty w serwisie są o tyle istotne, gdyż pozwalają między innymi na wyeliminowanie usterek związanych z przegrzaniem czy chłodzeniem urządzeń, a także w porę zapobiegają większym uszkodzeniom. Czyszczenie i konserwacja sprzętu komputerowego obejmuje, takie usługi jak czyszczenie elementów termoprzewodzących, w tym wentylatorów, a także wymianę past i termopadów.

Twój komputer stacjonarny potrzebuje fachowej naprawy?

Kontakt

Przyjdź do jednego z naszych serwisów lub zadzwoń na infolinię i przedstaw problem. Nasi konsultanci podadzą szacunkową wycenę naprawy.

Darmowa diagnostyka

Po zatwierdzeniu wstępnych kosztów, sprzęt kierowany jest do techników, którzy dokonują kompleksowej diagnostyki urządzenia. Na jej podstawie określą czas i koszt naprawy. Diagnostyka jest całkowicie bezpłatna, a także niezobowiązująca.

Naprawa

Po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy.

Odbiór / wysyłka

Naprawiony komputer stacjonarny gotowy jest do odbioru osobistego w wyznaczonym punkcie serwisowym w Warszawie lub do wysyłki za pośrednictwem kuriera (realizujemy naprawy wysyłkowe, poza Warszawą).

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny