Serwis i naprawa kart graficznych

Z przyczyn technicznych obecnie serwis kart graficznych został wstrzymany!

Naprawiamy karty graficzne wszystkich wiodących na rynku producentów, w tym m.in. nVidia (GeForce, GT, GTX), AMD (Radeon, R, RX), Intel, Asus, Matrox, Gigabyte, MSI, Sapphire Technology, Palit Microsystems, Zotac, EVGA Corporation.

Zajmujemy się serwisowaniem wszelkich rodzajów uszkodzeń karty graficznej. Wymieniamy uszkodzone układy BGA (także reballing), kości pamięci, podzespoły (kondensatory), gniazda (dvi, hdmi, vga, DisplayPort itp.), interfejsy systemowe, przetworniki cyfrowo-analogowe (RAMDAC), naprawiamy rozwiązania konfiguracyjne SLI i CrossFire, przetwornice, układy zasilania, sterowania, kontroli temperatury i systemy chłodzenia, regenerujemy uszkodzone połączenia obwodów drukowanych, przeprowadzamy procedury programowania układowego.

Naprawa karty graficznej - objawy uszkodzonej karty graficznej

Drodzy użytkownicy, jeśli Wasz komputer nie wyświetla obrazu, pojawił się blue screen (niebieski ekran), obecne są dziwne artefakty (zniekształcenia), przebarwienia, czy alarmujące sygnały dźwiękowe, należy liczyć się z możliwością wystąpienia uszkodzenia karty graficznej.

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy
transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

zamów odbiór

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja
12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza

Darmowa
diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź
z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz
maila

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń
do nas!

Zadzwoń pod numer: 22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Bezpłatna diagnostyka kart graficznych, wykwalifikowany zespół serwisantów, krótkie terminy naprawy kart graficznych

Przyczyny awarii są zawsze skrupulatnie i wnikliwie analizowane. Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń karty graficznej, na podstawie której sporządzany jest kosztorys usunięcia usterki. Czynności diagnostyczne nie zobowiązują do naprawy podzespołu. Po tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług bez wnoszenia jakichkolwiek opłat.

Dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem serwisantów wspieranych odpowiednio wyposażonym zapleczem technicznym (wysokiej klasy stacje lutownicze BGA, myjki ultradźwiękowe, mikroskopy stereoskopowe) oraz szerokim dostępem do oryginalnych podzespołów i części zamiennych.

Staramy się działać sprawnie i szybko. Zarówno diagnostyka, jak i usunięcie usterki, przeprowadzane są zawsze w możliwie najkrótszym terminie. Wszelkie naprawy wykonujemy na miejscu, a karta spędza w serwisie tylko tyle czasu, ile jest konieczne dla przywrócenia jej pełnej sprawności.

Przyczyny awarii kart graficznych

Aby uniknąć niektórych uszkodzeń proponujemy zapoznać się z możliwymi przyczynami awarii kart graficznych. Awarie kart graficznych związane są często z defektami występującymi w obszarze samego procesora. Na wadliwe serie procesorów graficznych użytkownik nie ma oczywiście wpływu. W przypadku uszkodzeń mechanicznych spowodowanych np. odkształceniem płaszczyzny laminatu karty i wynikającym z tego przerwaniem połączeń lutowniczych jego rola może być jednak kluczowa. Niewłaściwe przenoszenie laptopów (uchwyt tylko jednej krawędzi), uderzenia, upadek mogą prowadzić do tego rodzaju defektów. Wpływ użytkownika na działanie podzespołu jest także kluczowy w kontekście nadmiernego “podkręcania” parametrów pracy procesora. Przetaktowując zegar użytkownik niejednokrotnie dopuszcza do pracy na granicy wydolności układu, jego temperatura wówczas wzrasta do niebezpiecznych poziomów, co jest ekstremalnie niekorzystne dla żywotności obwodów półprzewodnikowych. Niewiele pomagają tutaj nawet sprawnie działające układy chłodzenia, które zresztą stanowić mogą także przyczynę awarii, a bezpośrednim powodem jest tu brak ich należytej konserwacji. Z upływem czasu wiatraki chłodzące gromadzą kurz i brud, pasty termoprzewodzące zużywają się i tracą swoje cieplne właściwości, a cały system chłodzący nawet podczas zwykłej pracy staje się niewydolny. Wentylatory stają się wówczas coraz głośniejsze - próbują pracować na wyższych obrotach, aby odprowadzać nadmiar ciepła. Dlatego tak istotna jest właściwa konserwacja tego typu podzespołów, ich cykliczne czyszczenie i wymiana termopasty. Działania takie nie tylko przedłużą żywotność układu graficznego, ale będą wpływać na wydajność systemu i komfort pracy z urządzeniem.

Z upływem czasu degradacji ulegać mogą połączenia lutownicze układów BGA, a źródłem tych problemów może być nie tylko skład chemiczny spoiwa lutowniczego (dyrektywy regulacyjne w ramach ochrony środowiska), ale także “podkręcania” parametrów pracy procesora graficznego i wspomniany brak odpowiedniej troski o właściwy stan systemów chłodzących. Niższa wytrzymałość na mikronaprężenia stopów bezołowiowych w połączeniu z podwyższonym poziomem napięć i temperatury pracy układu przyspieszać mogą proces starzenia spoiwa i zwiększać awaryjność kart wynikającą z mikropęknięć połączeń lutowniczych.

Oczywiście wszelkie mechaniczne uszkodzenia gniazd kart graficznych na ogół również powstają w efekcie niewłaściwej eksploatacji urządzenia, dlatego w ramach codziennej obsługi zalecamy działania rozważne i delikatne.

Niestety na większość uszkodzeń elektronicznych (zwarcia) na ogół nie mamy wpływu. Awarie się zdarzają i z tym należy się po prostu liczyć. Serwis kart graficznych jest w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek uszkodzeń karty graficznej zapraszamy do naszego serwisu. Zrobimy wszystko aby zminimalizować koszty jej naprawy, gwarantując przy tym usługę na najwyższym poziomie, z zachowaniem wszelkich profesjonalnych standardów. Zapewniamy, iż karta dostarczona do naszego serwisu pozostanie w dobrych rękach. Naprawa karty graficznej to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług.

serwis kart graficznych

 

 

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka