Gdy komputer zbyt długo uruchamia się IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Gdy komputer zbyt długo uruchamia się

Pośpiech – choć stanowi nieodłączną część życia każdego użytkownika – nie jest wskazany zwłaszcza w pracy z komputerem. Teoria Sofoklesa „spiesz się powoli, a unikniesz błędów” być może sprawdza się w codziennym życiu, lecz wszyscy wiemy, jaka jest „złośliwość rzeczy martwych”. Im szybciej chcemy wykonać daną czynność na komputerze, tym, jak na złość, nasze ukochane urządzenie nie włącza się, zacina, a nawet i całkowicie odmawia posłuszeństwa. Poziom zdenerwowania i frustracji wzrasta z każdą minutą, co niekoniecznie przekłada się na szybszą pracę komputera. I choć w zrządzenia losu, tak i przypadki nie wierzymy, to w realne problemy już tak. A z takimi może borykać się Wasz komputer stacjonarny.

Gdy komputer zbyt długo uruchamia się iviter serwis warszawa

Twój komputer zbyt długo uruchamia się? Znamy przyczynę i... jesteśmy w stanie ją wyeliminować.

Powolne uruchamianie się komputera jest jednym z najczęstszych i najbardziej irytujących problemów, jakie można napotkać w pracy z urządzeniem stacjonarnym. Istnieje kilka powodów, dla których komputer z ociąganiem postanawia rozpocząć swoją pracę, a jednym z nich są programy ładujące się w tak zwanym tle. Im więcej programów, które próbują uruchomić się jednocześnie, tym wolniejsza staje się praca komputera. Najprostszym rozwiązaniem jest decyzja, które programy są niezbędne do natychmiastowego włączania się (po uruchomieniu systemu Windows), a które mogą być uruchomione manualnie. Jeżeli po wyłączeniu aplikacji okarze się, że komputer wciąż zbyt wolno uruchamia się, oznacza to, że występują inne, mniej kuriozalne problemy, wpływające na jego działanie. Warto w takim przypadku sprawdzić czy na komputerze są zainstalowane najnowsze aktualizacje i sterowniki. Ponadto warto rozważyć zainstalowanie dysku SSD w kompuetrze i to właśnie z niego uruchamianie systemu Windows 10, gdyż to dysk SSD jest znacznie szybszy niż tradycyjny dysk twardy.

Jeżeli po zastosowaniu naszych wskazówek komputer wciąż jest zbyt wolny i znacznie utrudnia Wam pracę zgłoście się do naszego serwisu w Warszawie, gdzie komputer zostanie przekazany do doświadczonych techników, na bezpłatną kompleksową diagnozę. Rzut oka profesjonalisty znacznie ułatwi zdiagnozowanie i wyeliminowanie występującego problemu.

Regularna konserwacja komputera stacjonarnego

Uwierzcie profesjonalistom! Reuglarna konserwacja i czyszczenie komputera stacjonarnego działa cuda. Zwłaszcza jeśli jest wykonana poprawnie, a to może zagwarantować Wam tylko porządny serwis pogwarancyjny. Czyszczenie komputera od wewnątrz, a także pod kątem oprogramowania czy wirusów znacznie przedłuża jego żywotność, a o problemach, jak chociażby te o zbyt długim uruchamianiu się, nie ma mowy. Dlatego jeśli chcesz, by Twój komputer był sprawny zapraszamy do kontaktu osobistego lub poprzez infolinię.

Oddaj komputer w ręce profesjonalistów

  Kontakt

Przyjdź do punktu zlokalizowanego przy ul. Dzielnej 7A lub skontaktuj się z naszą infolinią. Przedstaw problem, a następnie poznaj wstępne koszty naprawy, konserwacji lub czyszczenia.

  Bezpłatna diagnoza

Po zaakceptowaniu potencjalnego kosztorysu, przekazujemy Twój sprzęt na bezpłatną, kompleksową diagnozę wykonywaną przez naszych techników. To podczas niej dokładnie sprawdzamy wszystkie możliwe usterki, ustalamy docelowy koszt, a także czas realizacji naprawy.

  Naprawa

Dopiero po otrzymaniu zielonego światła od klienta przystępujemy do naprawy! Wymieniamy odpowiednie części, sprowadzamy oryginalne podzespoły i doprowadzamy Twój komputer do stanu, jak najlepszej używalności.

  Odbiór / wysyłka

Po gotowej naprawie, komputer jest gotowy do odbioru. Uwaga! Jako serwis pogwarancyjny realizujemy naprawy nie tylko na terenie Warszawy lecz i całej Polski! Dlatego też podejmujemy się napraw wysyłkowych. Masz uszkodozny sprzęt i zależy Ci, by to właśnie nasz serwis zapewnił Ci usługę na najwyższym poziomie? Wyślij do nas komputer stacjonarny (po uprzednim kontakcie telefonicznym), a zajmiemy się jego naprawą.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).