Serwis - naprawa kamer JVC IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis - naprawa kamer JVC

Zajmujemy się serwisem kamer wideo marki JVC. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie napraw sprzętu tego koncernu -  nasi technicy poddani zostali całemu wachlarzowi szkoleń, jak również dysponują bardzo bogatą, wieloletnią praktyką serwisowania urządzeń tej marki. Jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każdą, nawet bardzo trudną usterką. 

Wykonujemy wszelkie prace serwisowe przy kamerach - zarówno skomplikowane naprawy, jak również okresowe przeglądy. Biegle poruszamy się w elektronice, mechanice i optyce. Dysponujemy odpowiednim zapleczem warsztatowym. 

serwis kamer video

 

 

JVC to wiodący innowator na polu rejestracji obrazu. Jest twórcą systemu VHS i autorem pierwszego odtwarzacza tego formatu, który pojawił się w roku 1976.

Kalendarium wybranych wydarzeń związanych z procesem ewolucji kamer wideo JVC.

1984 – na rynek trafia GR-C1, pierwsza jednomodułowa kamera wideo. W przeciwieństwie do wcześniejszych rozwiązań, gdzie kamera i rejestrator stanowiły oddzielne segmenty połączone kablem, było to nowatorskie rozwiązanie. Kamera wykorzystywała 30. minutowe kasety VHS-C, które mogły być odtwarzane za pomocą adaptera w standardowym magnetowidzie. Posiadała też możliwość odtwarzania nagrania w wizjerze czym nie dysponował najbliższy wówczas konkurent Sony Betamovie.

Postępujący proces miniaturyzacji urządzeń zaowocował modelami powstającymi w kolejnych latach.

1986 – pojawia się GR-C7, najmniejsza i najlżejsza kamera VHS-C.

1995 – powstaje GR-DV1, pierwsza kieszonkowa kamera wideo.

2001 – GR-DVP3, pierwsza tak mała i lekka kamera cyfrowa na świecie.

Systemy rejestracji obrazu w wysokiej rozdzielczości znalazły zastosowanie w kolejnych modelach.

2003 – GR-HD1 to pierwsza na świecie kamera przeznaczona do szerokiego użytkowania z możliwością rejestracji obrazu High Definition.

2005 – pojawia się GY-HD100, profesjonalna kamera HDV. HDV rejestruje obraz na kasecie formatu DV o rozdzielczości czterokrotnie większej od standardowej.

2006 – powstaje trzecia generacja wytrzymałych kamer Everio. To kompaktowe rejestratory o podwyższonej odporności na wstrząsy, niskie temperatury, wilgoć i kurz.

2007 – GZ-HD7, pierwsza na świecie amatorska kamera Full HD z twardym dyskiem.

2009 – na rynek trafia zaawansowana amatorska kamera cyfrowa z serii Everio: GZ-HM400. Urządzenie rejestrowało obraz w rozdzielczości Full HD, posiadało 10. megapikselowy przetwornik CMOS, stabilizację obrazu, optykę firmy Konica Minolta, unikalną funkcję nagrania w zwolnionym tempie, realistyczną przestrzeń rejestrowanego dźwięku dzięki funkcji K2, ułatwione rozprzestrzenianie nagrań w sieci dzięki technologii One Touch Export oraz One Touch Upload, łatwą archiwizację nagrań dzięki funkcji DVD Creation.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).