Serwis - naprawa kamer JVC Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie całej Polski
Loading...

1. Potwierdzamy - jesteśmy otwarci, działamy normalnie, a nawet jeszcze skuteczniej!
2. Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Zajmujemy się serwisem kamer wideo marki JVC. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie napraw sprzętu tego koncernu -  nasi technicy poddani zostali całemu wachlarzowi szkoleń, jak również dysponują bardzo bogatą, wieloletnią praktyką serwisowania urządzeń tej marki. Jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każdą, nawet bardzo trudną usterką. 

Wykonujemy wszelkie prace serwisowe przy kamerach - zarówno skomplikowane naprawy, jak również okresowe przeglądy. Biegle poruszamy się w elektronice, mechanice i optyce. Dysponujemy odpowiednim zapleczem warsztatowym. 

serwis kamer video

 

 

JVC to wiodący innowator na polu rejestracji obrazu. Jest twórcą systemu VHS i autorem pierwszego odtwarzacza tego formatu, który pojawił się w roku 1976.

Kalendarium wybranych wydarzeń związanych z procesem ewolucji kamer wideo JVC.

1984 – na rynek trafia GR-C1, pierwsza jednomodułowa kamera wideo. W przeciwieństwie do wcześniejszych rozwiązań, gdzie kamera i rejestrator stanowiły oddzielne segmenty połączone kablem, było to nowatorskie rozwiązanie. Kamera wykorzystywała 30. minutowe kasety VHS-C, które mogły być odtwarzane za pomocą adaptera w standardowym magnetowidzie. Posiadała też możliwość odtwarzania nagrania w wizjerze czym nie dysponował najbliższy wówczas konkurent Sony Betamovie.

Postępujący proces miniaturyzacji urządzeń zaowocował modelami powstającymi w kolejnych latach.

1986 – pojawia się GR-C7, najmniejsza i najlżejsza kamera VHS-C.

1995 – powstaje GR-DV1, pierwsza kieszonkowa kamera wideo.

2001 – GR-DVP3, pierwsza tak mała i lekka kamera cyfrowa na świecie.

Systemy rejestracji obrazu w wysokiej rozdzielczości znalazły zastosowanie w kolejnych modelach.

2003 – GR-HD1 to pierwsza na świecie kamera przeznaczona do szerokiego użytkowania z możliwością rejestracji obrazu High Definition.

2005 – pojawia się GY-HD100, profesjonalna kamera HDV. HDV rejestruje obraz na kasecie formatu DV o rozdzielczości czterokrotnie większej od standardowej.

2006 – powstaje trzecia generacja wytrzymałych kamer Everio. To kompaktowe rejestratory o podwyższonej odporności na wstrząsy, niskie temperatury, wilgoć i kurz.

2007 – GZ-HD7, pierwsza na świecie amatorska kamera Full HD z twardym dyskiem.

2009 – na rynek trafia zaawansowana amatorska kamera cyfrowa z serii Everio: GZ-HM400. Urządzenie rejestrowało obraz w rozdzielczości Full HD, posiadało 10. megapikselowy przetwornik CMOS, stabilizację obrazu, optykę firmy Konica Minolta, unikalną funkcję nagrania w zwolnionym tempie, realistyczną przestrzeń rejestrowanego dźwięku dzięki funkcji K2, ułatwione rozprzestrzenianie nagrań w sieci dzięki technologii One Touch Export oraz One Touch Upload, łatwą archiwizację nagrań dzięki funkcji DVD Creation.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).