Serwis - naprawa kamer JVC IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis - naprawa kamer JVC

Zajmujemy się serwisem kamer wideo marki JVC. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie napraw sprzętu tego koncernu -  nasi technicy poddani zostali całemu wachlarzowi szkoleń, jak również dysponują bardzo bogatą, wieloletnią praktyką serwisowania urządzeń tej marki. Jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każdą, nawet bardzo trudną usterką. 

Wykonujemy wszelkie prace serwisowe przy kamerach - zarówno skomplikowane naprawy, jak również okresowe przeglądy. Biegle poruszamy się w elektronice, mechanice i optyce. Dysponujemy odpowiednim zapleczem warsztatowym. 

serwis kamer video

 

 

JVC to wiodący innowator na polu rejestracji obrazu. Jest twórcą systemu VHS i autorem pierwszego odtwarzacza tego formatu, który pojawił się w roku 1976.

Kalendarium wybranych wydarzeń związanych z procesem ewolucji kamer wideo JVC.

1984 – na rynek trafia GR-C1, pierwsza jednomodułowa kamera wideo. W przeciwieństwie do wcześniejszych rozwiązań, gdzie kamera i rejestrator stanowiły oddzielne segmenty połączone kablem, było to nowatorskie rozwiązanie. Kamera wykorzystywała 30. minutowe kasety VHS-C, które mogły być odtwarzane za pomocą adaptera w standardowym magnetowidzie. Posiadała też możliwość odtwarzania nagrania w wizjerze czym nie dysponował najbliższy wówczas konkurent Sony Betamovie.

Postępujący proces miniaturyzacji urządzeń zaowocował modelami powstającymi w kolejnych latach.

1986 – pojawia się GR-C7, najmniejsza i najlżejsza kamera VHS-C.

1995 – powstaje GR-DV1, pierwsza kieszonkowa kamera wideo.

2001 – GR-DVP3, pierwsza tak mała i lekka kamera cyfrowa na świecie.

Systemy rejestracji obrazu w wysokiej rozdzielczości znalazły zastosowanie w kolejnych modelach.

2003 – GR-HD1 to pierwsza na świecie kamera przeznaczona do szerokiego użytkowania z możliwością rejestracji obrazu High Definition.

2005 – pojawia się GY-HD100, profesjonalna kamera HDV. HDV rejestruje obraz na kasecie formatu DV o rozdzielczości czterokrotnie większej od standardowej.

2006 – powstaje trzecia generacja wytrzymałych kamer Everio. To kompaktowe rejestratory o podwyższonej odporności na wstrząsy, niskie temperatury, wilgoć i kurz.

2007 – GZ-HD7, pierwsza na świecie amatorska kamera Full HD z twardym dyskiem.

2009 – na rynek trafia zaawansowana amatorska kamera cyfrowa z serii Everio: GZ-HM400. Urządzenie rejestrowało obraz w rozdzielczości Full HD, posiadało 10. megapikselowy przetwornik CMOS, stabilizację obrazu, optykę firmy Konica Minolta, unikalną funkcję nagrania w zwolnionym tempie, realistyczną przestrzeń rejestrowanego dźwięku dzięki funkcji K2, ułatwione rozprzestrzenianie nagrań w sieci dzięki technologii One Touch Export oraz One Touch Upload, łatwą archiwizację nagrań dzięki funkcji DVD Creation.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki