Serwis - naprawa kamer CANON

Serwisujemy kamery marki Canon. Wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia i odpowiednie zaplecze warsztatowe pozwalają naszemu serwisowi zmierzyć się z każdą naprawą. Bez względu na rodzaj uszkodzenia – mechaniczne, elektroniczne czy optyczne – jesteśmy w stanie dokonać odpowiedniej diagnozy i skutecznej naprawy. Nie są nam obce zarówno modele amatorskie, jak i te adresowane do profesjonalnego użytkownika. Należy nadmienić, iż te ostatnie stanowią specjalność naszego serwisu. Oprócz napraw wykonujemy też okresowe przeglądy i przeprowadzamy czynności konserwacyjne.

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza.

Darmowa diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Canon jest japońskim przedsiębiorstwem powstałym w 1933 roku i specjalizującym się w projektowaniu i produkcji elektronicznych urządzeń obrazujących w tym zarówno amatorskich urządzeń cyfrowych jak i profesjonalnych kamer filmowych. W kolejnych latach Canon stał się producentem niezliczonej ilości modeli oferowanych w wielu seriach i liniach. Poniżej prezentujemy listę wybranych, najciekawszych cyfrowych urządzeń tej marki z podkreśleniem zastosowanych rozwiązań i specyfikacji technicznych.

Cyfrowe kamery amatorskie.

Canon DV 012 (w Ameryce Północnej sprzedawany pod nazwą Optura 100 MC). Ten znakomicie leżący w ręku, solidnie wykonany i dający wrażenie wytrzymałego camcorder swój rynkowy debiut miał w roku 2002. Posiadał pojedynczy przetwornik (1/3 cala) CCD wielkości 1,3 megapiksela. Rejestracja odbywała się na kasecie standardu miniDV lub w przypadku fotografii na karcie SD typu flash w rozdzielczości 1280x960 lub 640x480. Wyposażony był w zoom optyczny 10:1 i cyfrowy 200:1 oraz 2,5 calowy wyświetlacz LCD (200.000 pikseli).

Canon MVX 100i. Postępująca miniaturyzacja urządzeń i rozwój technologiczny powodowały stosowanie coraz mniejszych przetworników przy jednoczesnym utrzymywaniu a nawet wzroście rozdzielczości – model ten rejestrował obraz wykorzystując 1/4 calowy przetwornik CCD wielkości 1,33 megapiksela. Była to kamera pracująca w standardzie miniDV wyposażona w 16-krotny zoom optyczny i 320-krotny zoom cyfrowy oraz 2,5 calowy obrotowy wyświetlacz LCD. Kamera posiadała wiele przydatnych funkcji: ręczne nastawienia ostrości, parametrów ekspozycji czy balansu bieli a także szereg efektów cyfrowych przeznaczonych do edycji. Urządzenie posiadało również możliwość rejestracji zdjęć na karcie pamięci SD. Komunikacja z komputerem odbywała się poprzez złącze FireWire lub USB.

Canon MVX 250i (w Ameryce północnej znany pod nazwą Elura 70). Cechą wyróżniającą ten model była możliwość rejestracji obrazu w proporcjach 16:9.

Canon HV10. Ta amatorska kamera rejestrująca w rozdzielczości HD zadebiutowała na rynku w 2006 roku. Obok nagrań w jakości HDV kamera umożliwiała rejestrację w standardzie DV w formatach 4:3 i 16:9.

Canon HV20. Ta pierwsza kamera z przeznaczeniem na rynek konsumencki nagrywająca obraz w rozdzielczości Full HD pojawiła się w 2007 roku. Rejestracja mogła odbywać się w trybie 24p (24 klatki/s). Posiadała także możliwość nagrania w formacie DV w standardzie miniDV, choć bez możliwości użycia trybu 24p. Wyposażona była w przetwornik CMOS 1/2.7 cala montowany również w innych kamerach wysokiej rozdzielczości Canona (HV10, HR10, HG10).

Canon HV30. Urządzenie trafiło do sprzedaży w marcu 2008 roku jako następca HV20. W wersji pracującej w systemie NTSC kamera prowadziła rejestrację w rozdzielczości Full HD (1080p) z szybkością 30 klatek/s (30p). W regionach gdzie obowiązuje system PAL nagranie odbywało się w formacie 25p (25 klatek/s).

Canon HG10. Model ten jest pierwszym w wydaniu Canona urządzeniem rejestrujący materiał na twardym dysku (40 GB), w którym wykorzystano po raz pierwszy nowatorski kodek AVCHD stosowany podczas rejestracji w wysokiej rozdzielczości. Obraz zapisywany jest w trybie 25p, czyli metodą progresywną, 25 klatek/s. Kamera wyposażona została w stabilizator obrazu Super Range Optical Image Stabilizer (OIS). Według producenta system ten mógł wykrywać drgania nie tylko w paśmie wysokich i średnich częstotliwości, ale także niskich, przez co stawał się czuły na wszelkie powolne ruchy (np. oddech operatora). W urządzeniu zastosowano nowy w tej klasie system dwustopniowego autofokusa dokonujący bardzo szybkiej wstępnej oceny odległości a następnie precyzyjnego ostatecznego wyostrzenia. 

Canon VIXIA HF100/HF10. To seria kamer wykorzystujących technologię Dual Flash Memory, których nośnikiem są zintegrowane z urządzeniem pamięci flash, ale także karty formatu SDHC. Rozwiązanie Dual Flash pozwala na zapis na dwóch nośnikach ale także na przenoszenie materiału z pamięci wewnętrznej na kartę w celu odtwarzania na innych urządzeniach. Pamięć flash pozwala na budowę kamer mniejszych, lżejszych i bardziej odpornych na wstrząsy. Kamera posiada 16 GB pamięci wewnętrznej co pozwala na zapis około 2 godzin w trybie najlepszej jakości FXP (1920x1080, 17 Mb/s). Przy rejestracji na kartach pamięci długość nagrania zależy od pojemności karty i wynosi przykładowo 30 minut w najlepszej jakości dla pojemności 4 GB. Przy rejestracji w jakości FXP wymagana jest karta klasy 4. lub wyższa.

Canon VIXIA HF R5xx, R6xx R7xx. Modele tej serii pojawiające się w latach 2013 – 2016 różniły się praktycznie rozmiarem zastosowanej pamięci wewnętrznej. Wyposażone były w sensor wielkości 1/4,85 cala i rozdzielczości 3,28 megapiksela.

Seria HF M. Bardzo podobna do serii R, wprowadzona w 2010 roku jako jej uaktualnienie. W 2015 roku zaniechano rozwijania tej linii. Modele tej serii posiadały 1/4 calowy przetwornik CMOS wielkości 3,8 megapiksela.

Seria HF S. Rozpowszechniana jako linia prosumencka od 2009 do 2012 roku, kiedy połączona została z serią HF G. Modele tej serii posiadały duże 1/2,6 calowe przetworniki CMOS w rozdzielczości 8,5 megapisela.

Seria HF G. Wprowadzona została jako „ulepszenie” linii HF S – doskonalsza optyka i przetwornik o podwyższonej wydajności podczas rejestracji przy słabym oświetleniu.

Cyfrowe kamery profesjonalne.

Canon XF100/XF105. To kamery rejestrujące na kartach pamięci Compact Flash. Posiadają 2 gniazda, w których karty mogą być zmieniane w trakcie nagrania. Możliwe jest także nagrywanie równoległe. Rejestracja odbywa się w otwartym formacie MXF w rozdzielczości Full HD (MPEG 2). Wyposażone zostały w nowy przetwornik CMOS wielkości 1/3 cala z 2,07 megapiksela.

Canon XL-1/XL-1s. Produkowane były w latach 1997 – 2001. Adresowane były na rynek prosumencki stając się bardzo popularnymi urządzeniami wśród filmowców pracujących w terenie. Oba modele są wyposażone w przetworniki typu 3CCD. Technologia ta polega na rozszczepieniu światła poprzez pryzmaty na barwy podstawowe (RGB), które skierowane są na 3 oddzielne przetworniki. Sygnały z przetworników przetwarzane są osobno dając stabilne i wysokiej jakości barwy obrazu. Przy obróbce sygnałów zastosowano technologię przesuwania pikseli (Pixel Shift) redukującą pionowe rozmycie obrazu. Uzyskano w ten sposób obraz jaśniejszy i bardziej czysty w partiach słabo oświetlonych. Zastosowane przetworniki posiadały duże piksele co podnosiło czułość nie zwiększając szumów.

Canon XL-2. Następca modeli XL-1/XL-1s pojawił się na rynku w 2004 roku. Zaprojektowany został w architekturze otwartej z myślą o jak najwszechstronniejszej współpracy z operatorem. Jako jeden z nielicznych modeli posiadał możliwość nagrywania dźwięku na wszystkich czterech ścieżkach miniDV jednocześnie.

Canon XL H1. Był to pierwszy model Canona rejestrujący w formacie HDV, w którym zastosowano wymienne obiektywy. Wyposażony został w nowy cyfrowy procesor obrazu DIGIC DV II, zaprojektowany dla zoptymalizowania obróbki zwiększonego strumienia danych formatu HD. DIGIC DV II posiadał też nowy system redukcji zakłóceń oraz dwie osobne ścieżki do przetwarzania wideo i fotografii, co pozwalało na równoczesne nagrywanie i fotografowanie. Technologia była zbliżona do DIGIC II znanej z wykorzystania w cyfrowych aparatach fotograficznych. Znaczna część tej technologii była utrzymywana w tajemnicy.

Canon XH-A1/XH-G1. Kamery pojawiły się w 2006 roku a ich zaktualizowane wersje („s”) dwa lata później. Przeznaczone były do nagrań „z ręki” z wykorzystaniem w terenie przez zawodowych dokumentalistów i dziennikarzy. Wyróżniały się specjalnymi nastawami kolorystyki „Cine Gamma”, dzięki którym odtwarzane nagranie wideo wyglądało jak zarejestrowane na taśmie filmowej. Kamery posiadały specjalny system autofokusa Instant AF opracowany specjalnie dla materiału nagrywanego w HD, który to jest niezwykle wymagający w kwestii ostrości, obnażając wszelkie niedociągnięcia. Instant AF łączy w sobie dwie techniki: zapewniające szybkość nastaw czujniki pomiaru zewnętrznego oraz automatykę TV AF, zapewniającą precyzję ostrzenia. Ręczne nastawy są wspierane funkcjami Focus Assist, które modyfikują obraz w wizjerze poprzez wzmocnienie konturów (Peaking) lub powiększając obraz (Magnifying). Nowa architektura koszyka na akumulator separuje go od otoczenia, co powoduje jego dłuższą żywotność podczas pracy w niskich temperaturach.

Canon XM 2/GL 2. W modelu XM 2 zastosowano niezwykle czuły przetwornik 3CCD zapewniający doskonałe parametry podczas filmowania w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Kamerę wyposażono w technologię Super Pixel Shift redukującą „rozmycie” obrazu w pionie i poziomie zapewniając szeroki zakres dynamiki. Zastosowanie fluorytowego, niezwykle jasnego (f1,6) obiektywu serii L gwarantuje jakość na poziomie produkcji telewizyjnej. Model GL 2 od swego poprzednika GL 1 różni się zastosowaniem ulepszonego przetwornika 3CCD, dłuższych czasów otwarcia migawki, dodatkowych efektów cyfrowych oraz możliwości rejestracji zdjęć w rozdzielczości 1,7 megapiksela na karcie SD.

Filmowe kamery EOS.

Seria filmowych kamer EOS to przede wszystkim zgodność z maksymalną liczbą obiektywów dzięki różnym opcjom mocowania oraz doskonałej jakości obraz dzięki matrycom Super 35 mm.

Canon EOS C100. Ten budżetowy model zadebiutował w 2012 roku. Kamera wyposażona była w 8,3 megapikselową matrycę umożliwiającą rejestracje w rozdzielczości Full HD i pracującą z wykorzystaniem kodeka AVCHD. System przetwarzania obrazu dawał takie same możliwości jak 3-kanałowa rejestracja RGB, oferując szeroki zakres dynamiki, intensywne kolory oraz odpowiednie obrazowanie przy niedostatecznym oświetleniu. C100 wyposażony został w system mocowania obiektywów EF, dając tym samym dostęp do ponad 60 różnych obiektywów, w tym optyki z rozwijanej linii filmowej (EF Cinema). Wśród systemów ułatwiających pracę znalazł się przycisk One Shot AF, pozwalający szybko sprawdzić ostrość oraz kontrolować centralną część kadru przed rozpoczęciem nagrania, system Auto Iris oceniający parametry ekspozycji i dokonujący tuż przed rejestracją jej korekty oraz Auto White Balance, który dzięki wydajnemu procesorowi obrazu DIGIC DV III wprowadza odpowiednie poprawki do rejestrowanych kolorów.

Canon EOS C100 Mark II. To nowocześniejsza i nieco bardziej rozbudowana wersja modelu C100. Najistotniejsze różnice dotyczyły zastosowania ulepszonego odchylanego wizjera elektronicznego, 3,5 – calowego wyświetlacza OLED o rozdzielczości 1 230 000 pikseli, systemu łączności bezprzewodowej Wi-Fi, oraz możliwości rejestracji w formacie 50p (50 klatek/s).

Canon EOS C300. Ta przełomowa konstrukcja zadebiutowała na początku 2012 roku. Kamera wyposażona została w nową matrycę CMOS typu Super 35 mm o rozdzielczości 8,29 megapiksela oraz dwie wersje mocowania obiektywów: EF i PL. W nowej matrycy wzrósł rozmiar pojedynczego piksela, co przełożyło się na większą ilości światła zbieraną przez piksel, powodując tym samym wzrost czułości oraz niższe szumy. Dzięki zwiększonej prędkości odczytu matryca ograniczała efekt rolling shutter, a współpracując z procesorem obrazu DIGIC DV III zapewniała precyzyjną korekcję gamma i płynność gradacji kolorów. Matryca rejestrowała sygnał w rozdzielczości Full HD (1920x1080) oferując różne częstotliwości zapisu, w tym tryb 24 klatek/s, typowy dla kamer filmowych.

Canon EOS C300 Mark II. To niezwykle zaawansowana kamera tego systemu. Wyposażona została w matrycę CMOS typu Super 35 mm wielkości 8,85 megapiksela rejestrującą w rozdzielczości 4K/UHD na dwóch wewnętrznych kartach CFast 2.0, a ponadto nagrywanie plików proxy 2K na karcie SD oraz nagrywanie w rozdzielczości 4K RAW na zewnętrznych nośnikach. Zastosowanie nowego podwójnego procesora obrazu DIGIC DV 5 znacznie zwiększyło moc przetwarzania sygnału. C300 posiada zaawansowany system przetwarzania obrazu Full HD – algorytm demozaikowania (przetwarzanie z nadpróbkowaniem obrazu HD) wykorzystujący moc rejestrowania 4K podczas nagrywania Full HD. Podczas rejestracji kanały RGB zostają odseparowane (3 sygnały 4K) a następnie multipleksowane i skalowane w dół do sygnału Full HD (1920x1080). Postrzegana rozdzielczość staje się lepsza, obrazy Full HD wyraźniejsze. Tryb Canon Log2 Gamma odpowiedzialne jest za szeroki zakres reprodukowanych tonów (15. stopniowy zakres dynamiczny) co przekłada się na szczegółową rejestrację detali w światłach i w cieniach oraz zwiększenie gradacji koloru.

Canon EOS C500. Pojawił się na rynku pod koniec 2012 roku. Model ten oparty został na tej samej platformie co jego poprzednik C300, oferując dodatkowo możliwość rejestrowania RAW 4K i sampling barw 4:4:4 podczas nagrywania w rozdzielczości 2K. Praca na nieskompresowanych plikach w 4K pozwala wykorzystać potencjał obiektywów linii EF Cinema, co w połączeniu z logarytmiczną korekcją gamma (Canon Log Gamma) daje doskonałą jakość obrazu. 12. bitowy RGB oraz próbkowanie 4:4:4 podczas rejestracji 2K zapewniają szeroką gamę kolorów. Szybkość zapisu 120p zarówno dla rozdzielczości 2K jak i 4K gwarantuje szerokie pole manewru podczas rejestracji scen slow motion.

Canon EOS C700. Kamery dedykowana do zastosowań telewizyjnych. Rejestracja przebiega w rozdzielczości 4,5K. Potrójny procesor obrazu DIGIC DV 5 odpowiada za przetwarzanie obrazu z ogromną liczbą szczegółów. Technologia Dual Pixel CMOS AF pozwala śledzić ostrością wybrany punkt kadru, zaś funkcja Dual Pixel Focus Guide zapewnia panowanie nad ostrością podczas ustawień manualnych. Urządzenie wspiera logarytmiczną korekcję gamma (Canon Log3, Log2, Gammas), a wraz z 15. stopniową rozpiętością tonalną daje obraz zwaloryzowany od świateł po głębokie cienie, co ma niebagatelne znaczenie dla jakości nagrania jak i prac postprodukcyjnych. Urządzenie rejestruje na kartę CFast 2.0 i zewnętrzne rekorder w formatach XF-AVC i ProRes. Na wyposażeniu kamery znajduje się Ethernet, dzięki któremu można realizować transmisję przez internet w jakości Full HD. Szybkość rejestracji (przy współpracy z zewnętrznym rekorderem Codex RAW) z rozdzielczością 4K w RAW wynosi do 120 klatek/s.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8
Po upadku kamery lub mocnym jej zanieczyszczeniu - może się okazać, że przybliżenie nie działa tak jak powinno. Dodatkowym objawem może być również brak automatycznego łapania ostrości.…
Wypadki się zdarzają, szczególnie w sytuacjach, gdzie spożywany jest alkohol powodujący obniżenie synchronizacji motorycznej ciała. Serwis Iviter zajmuje się profesjonalną naprawą kamer…
Podstawowym warunkiem, który musi zostać spełniony aby uwiecznić wysokiej jakości obraz jest sprawny oraz czysty obiektyw. Zanieczyszczenia objawiają się bardzo często w postaci czarnych…
Serwis Iviter zajmuje się wymianą mechanizmów związanych z napędzaniem płyt kompaktowych oraz kaset magnetofonowych w kamerach wideo. Zablokowana kaseta lub płyta? Nie chcą się odtwarzać?…
Degradacja czasu działania urządzenia na baterii to jest nic dziwnego. Sami producenci akumulatorów w swoich dokumentacjach technicznych podają szacowane dane na temat ilości cykli…
Serwis Iviter zajmuje się profesjonalną naprawą kamer uszkodzonych przez tak zwane "zalanie". Posiadamy odpowiednich techników oraz odpowiedni sprzęt do usuwania skutków kontaktu sprzętu ze…
Serwis Iviter zajmuje się profesjonalną wymianą wyświetlaczy; zarówno w kamerach do użytku domowego jak i do zastosowań specjalistycznych. Posiadamy jednych z najzdolniejszych techników w…
Zablokowana kaseta w kamerze to ogromny problem - z dwóch powodów. Jeden - uniemożliwia to używanie kamery. Dwa - nie mogąc wyciągnąć kaset - nie możemy odczytać danych nań zawartych, a…
W zależności od typu kamery (cyfrowa / analogowa) inna jest również przyczyna niemożności nagrania / zapisania klipów wideo. Analogowe układy mogą cierpieć na problemy z głowicą zapisującą…
Kamera, która upadła lub została uszkodzona w transporcie to dość poważny problem. Poza uszkodzoną obudową czy zbitym obiektywem - mogły dokonać się uszkodzenia, które nie są widoczne na…
Ubrudzony obiektyw może przyczynić się do wielu problemów z używaniem kamery. Począwszy od plamek na nagraniach po problemy z automatycznym ustawianiem ostrości. O ile zewnętrzną część…
Kamera, która nie chce z nami współpracować już na poziomie samego włączenia to spory problem i dosyć długa lista potencjalnych przyczyn. Począwszy od banałów typu rozładowany akumulator -…
W zależności od tego, czy kamera jest cyfrowa czy analogowa - zniekształcenie dźwięku może mieć różne podłoże. W przypadku cyfrowych kamer może być to problem z przetwornikiem dźwięku; w…
W zależności od tego, czy kamera jest cyfrowa czy analogowa - zniekształcenie obrazu może mieć różne podłoże. W przypadku cyfrowych kamer może być to problem z obiektywem czy przetwornikiem…
Migająca dioda zasilania w kamerze może może mieć dużo różnych przyczyn. Począwszy od banałów typu rozładowany akumulator - po poważne uszkodzenia związane z zalaniem lub spaleniem kończąc…
Zajmujemy się serwisowaniem kamer marki MARSHALL Usuwamy usterki z zarówno modeli amatorskich, jak i profesjonalnych. Długoletnie doświadczenie sprawia, że zarówno mechanika, elektronika…
Prowadzimy serwis kamer cyfrowych sygnowanych marką Phantom. To profesjonalne urządzenia projektowane z myślą o bardzo specjalistycznych zastosowaniach. Pomimo, iż sprzęt ten nie występuje…
Serwisujemy kamery producenta profesjonalnych urządzeń video FOR.A. To mało znana firma, w ofercie której znajduje się kilka modeli kamer cyfrowych do zastosowań zawodowych. Nasi serwisanci…
Podejmujemy się serwisowania profesjonalnych kamer filmowych marki Arri – czołowego producenta sprzętu niezwykle chętnie używanego przez filmowców. Orientujemy się w rozwiązaniach…
Serwisujemy sprzęt producenta profesjonalnych cyfrowych kamer Red Digital Camera Company przeznaczonych do zastosowań filmowych i telewizyjnych. Rozwiązania konstrukcyjne stosowane przez tę…
Specjalizujemy się w serwisowaniu profesjonalnych produktów firmy Blackmagic. Naprawiamy zarówno kamery filmowe i telewizyjne, jak i te adresowane do mniej wymagającego odbiorcy (np. wersja…
Serwisujemy kamery marki Canon. Wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia i odpowiednie zaplecze warsztatowe pozwalają naszemu serwisowi zmierzyć się z każdą naprawą. Bez względu na…
Naprawiamy kamery marki SONY. Serwisujemy zarówno modele amatorskie, jak i profesjonalne. Długoletnie doświadczenie sprawia, że zarówno mechanika, elektronika jak i optyka tej marki są nam…
Wykonujemy naprawy kamer Panasonic. Serwisujemy wszystkie modele. Posiadamy odpowiednio przygotowane zaplecze wykonawcze i dostęp do dokumentacji technicznych. Nasi serwisanci posiadają…

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: iviterserwis.pl/referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: iviterserwis.pl/darmowapaczka

serwis pogwarancyjny