Serwis - naprawa aparatów fotograficznych IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis - naprawa aparatów fotograficznych

Serwisujemy wszelkiego rodzaju fotograficzne aparaty cyfrowe, w tym lustrzanki, bezlusterkowce, konstrukcje dalmierzowe i kompaktowe. Naprawiamy sprzęt profesjonalny, ale także modele amatorskie, wszystkich wiodących na rynku producentów, w tym: Canon, Nikon, Pentax, Olympus, Kodak, Sony, Lumix, Samsung. Przeprowadzamy kompleksowe remonty i cykliczne przeglądy, w tym specjalistyczne czyszczenie matrycy, regulacje, konserwacje. Serwisujemy uszkodzenia elektroniczne, mechaniczne, powstałe w wyniku uderzenia bądź upadku oraz zalania aparatu.

Dysponujemy kompetentnym zespołem serwisantów posiadającym kompletną wiedzą i bogate doświadczenie w dziedzinie napraw sprzętu fotograficznego wyniesione m.in. z pracy w autoryzowanych punktach serwisowych. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze serwisowe oraz szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy kompleksową i bezpłatną diagnostykę uszkodzeń aparatu zakończoną sporządzeniem kosztorysu eliminacji zaistniałych uszkodzeń. Diagnostyka jest niezobowiązująca - na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług nie wnosząc żadnych opłat.

Działamy szybko - staramy się aby sprzęt przebywał w serwisie jedynie tyle czasu, ile jest to konieczne, aby przywrócić urządzeniu pełną funkcjonalność. Na wszystkie czynności naprawcze udzielamy stosownej gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z aparatem, zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy, iż sprzęt pozostanie w dobrych rękach. Służymy radą i pomocą.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).