Serwis elektroniki Kraków

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Już od wielu lat posiadamy status najlepszego i najbardziej doświadczonego serwisu elektronicznego w Polsce. Dodać jednak musimy, że na naszą pozycję pracowaliśmy przez długie lata, nieustannie poszerzając wiedzę, doskonaląc nasze umiejętności, a także dokładając wszelkich starań, by pozyskiwać grono zadowolonych klientów.

Nie jesteśmy przeciętnym serwisem, który podejmuje się tylko flagowych i prostych napraw popularnych urządzeń. Dla nas każde wyzwanie to nie tylko ogromne zobowiązanie, ale również radość wynikająca z tego, że klienci nam ufają i wybierają właśnie nas. Każdego dnia spotykamy się z różnego rodzaju usterkami, dotyczącymi najróżniejszych sprzętów elektronicznych – dużych i małych, starszych i nowszych, tych, które przez kogoś wcześniej zostały ocenione jako urządzenia niezdatne do naprawy, a także tych, które stworzone są za pomocą najbardziej skomplikowanych technologii i wymagają doskonałego przygotowania merytorycznego i praktycznego, by je naprawić. W naszym słowniku nie ma słów takich jak: "niemożliwe", “nie warto”, “nie da się" itp. Naszą misją jest dawanie drugiego życia uszkodzonym sprzętom bez względu na ich wiek.

Kraków to miasto niezwykle urokliwe i pełne wspaniałych ludzi. Jego rozwój zasługuje na prawdziwą pochwałę. Kusząc nas różnego rodzaju promocjami, zachęcając do coraz to nowszych zakupów, mieszkańcy Krakowa muszą opierać się natrętnemu marketingowi, by zachować zdrowy rozsądek. Staramy się kupować mniej, a rozsądniej. Ma to ogromny wpływ na naszą planetę, która zalewają elektrośmieci. Stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami, którzy dokładniej rozważają kolejne zakupy, a coraz częściej skłaniają się ku naprawom uszkodzonych - nawet wieloletnich - sprzętów elektronicznych. Wymagania każdego z nas rosną, dlatego też my, jako najlepszy i najbardziej doświadczony serwis elektroniczny w Polsce dbamy o to, by świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju. To, co nas niewątpliwie wyróżnia to szeroki zakres działalności, bogate zaplecze technologiczne, zespół najlepszych fachowców w całym kraju, a także solidne i uczciwe podejście do każdego zlecenia

Serwis elektroniczny Kraków, czyli gdzie naprawiać sprzęty

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jeżeli przyznamy, że tak naprawdę sprzęt elektroniczny ulega różnym awariom w różnych miastach. Kraków, mimo tego, że jest miastem niezwykle pięknym i rozbudowanym, podążającym za rozwojem technicznym i technologicznym, ciągle jeszcze nie posiada na tyle profesjonalnych serwisów elektronicznych, które byłyby w stanie podjąć się wszystkich napraw. Dlatego, jeżeli doszło do jakiejkolwiek awarii waszego urządzenia, a mieszkacie w Krakowie, warto skorzystać z naszej pomocy. Zadbamy o to, by nasz kurier odebrał uszkodzone urządzenie, dowiózł je do naszego serwisu, a my zajmiemy się bezpłatną diagnozą. Wtedy też po zaprezentowaniu konkretnych kosztów będziecie mogli skorzystać z naszej współpracy lub całkowicie z nich zrezygnować.

Oferujemy również usługę darmowej paczki, co oznacza, że proponujemy odbiór uszkodzonego urządzenia na terenie całej Polski. W naszym działaniu nie ma żadnych ukrytych kosztów, a opłata z tym związana ponoszona jest wyłącznie za wykonaną usługę serwisową. Dzięki temu, że zadbaliśmy o bardzo uproszczoną procedurę wysyłki sprzętu, klient nie musi martwić się o nic pytać – pozostaje w domu, nie musi szukać firmy kurierskiej do przewożenia sprzętu, zwolniony jest z potrzeby drukowania etykiety. Oferowana przez nas diagnoza w ten sposób jest całkowicie darmowa. Jak uszkodzony sprzęt może trafić do nas? Wystarczy skorzystać z naszego formularza i wpisać niezbędne informacje, a my zajmiemy się całą resztą.

Kraków i naprawa sprzętów elektronicznych

Siedziba naszej firmy co prawda mieści się w Warszawie, ale dzięki temu, że jesteśmy serwisem rozpoznawalnym w całym kraju, przyjmujemy zamówienia i realizujemy naprawy na terenie całej Polski. Po naszej stronie jest zapewnienie klientowi kuriera, który odbierze uszkodzony sprzęt, a my następnie dokonamy wstępnej diagnozy. To działanie jest całkowicie bezpłatne. Bez względu na to, czy klient zdecyduje się na współpracę z nami, czy też zrezygnuje z niej, również zadbamy o to, by sprzęt został do niego odesłany także na nasz koszt. Darmową paczkę realizujemy na terenie całego kraju – również w Krakowie.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Przede wszystkim musimy dodać, że naprawiamy urządzenia z całego kraju. Zapewniamy bezpłatny transport sprzętu do serwisu, jak i później z serwisu do klienta na terenie całej Polski. Istotne jest to, że cały ten proces i operacja z nim związana nie zobowiązuje potencjalnego klienta do skorzystania z naszych usług. Na tym etapie klient po zapoznaniu się z usterkami oraz ewentualnym kosztorysem może zrezygnować ze współpracy z nami bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ponadto istotne jest to, że na świadczone przez nas usługi udzielamy 12. miesięcznej gwarancji. Działamy świadomie i perfekcyjnie, dlatego też jesteśmy pewni co do jakości wykonywanych przez nas napraw czy prac serwisowy. Wspomnieliśmy również o tym, że oferujemy wstępną diagnozę dla każdego uszkodzonego urządzenia bez względu na stopień ewentualnych zniszczeń czy jego wiek. Istotne jest to, że taka diagnoza w naszym wykonaniu jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Klient sam podejmuje decyzję, czy decyduje się na naprawę swojego urządzenia w naszym serwisie lub po prostu może bez żadnych konsekwencji zrezygnować z ewentualnej współpracy.

Jakie urządzenia elektryczne i elektroniczne naprawiamy?

Odpowiedzią na postawione wyżej pytanie są dwa proste słowa: niemal wszystkie. Niewątpliwie jesteśmy serwisem, któremu warto powierzyć swoje urządzenie do naprawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są dla naszych klientów uszkodzone urządzenia i mamy świadomość, że bardzo często posiadają one również wartość sentymentalną. Dokładamy wszelkich starań, były prowadzone przez nas prace przebiegały sprawnie, szybko, a przede wszystkim profesjonalnie. Doskonale radzimy sobie z naprawą laptopów, komputerów, telefonów, ekspresów do kawy, termomiksów oraz innych urządzeń, których nie sposób tutaj wymienić. Ponadto na terenie całego kraju wyróżniamy się również tym, że posiadamy ogromną wiedzę z zakresu odzyskiwania danych, dlatego też dumnie również i taką umiejętność dołączamy do zakresu naszych działań.

Jak wygląda współpraca z nami?

Każda naprawa świadczona przez nasz serwis zostaje objęta 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Ponadto dokonując wstępnej diagnozy uszkodzonego urządzenia wykonujemy to całkowicie bezpłatnie. wspomnieliśmy również o tym, że bezpłatnie odbieramy oraz odwozimy sprzęt do naszych klientów na terenie całej Polski. Nawet, jeżeli dojdzie do sytuacji, że wstępna diagnoza nie spełni oczekiwań potencjalnego klienta, nie ponosi on dodatkowych kosztów, a na tym etapie może zrezygnować ze współpracy z nami i również zadbamy o to, by jego urządzenie zostało możliwie jak najszybciej odesłane także na nasz koszt.

Istotne jest również to, że posiadamy bogate doświadczenie i z powodzeniem realizujemy nawet najbardziej trudne naprawy. Dbamy o to, by w przeciwieństwie do konkurencji nie wymieniać całych modułów, a staramy się je naprawić. Zakres świadczonych przez nas usług jest naprawdę bardzo szeroki, dlatego też śmiało możemy przyznać, że radzimy sobie nawet z grupą urządzeń, która wymaga wyspecjalizowanych działań. Nasz serwis podzielony jest na kilka głównych działów, dzięki czemu praca przebiega sprawnie oraz konkretnie. Możemy wyróżnić serwis urządzeń audio, serwis komputerów laptopów, kart graficznych, serwis telefonów i smartfonów, serwis tabletów, serwis RTV, serwis AGD, serwis profesjonalnego sprzętu gastronomicznego, serwis ekspresów do kawy, serwis aparatów fotograficznych, serwis kamer, serwis pojazdów elektrycznych, serwis systemów fotowoltaicznych, serwis elektroniki profesjonalnej oraz automatyki przemysłowej, a także posiadamy własne laboratorium odzyskiwania danych. Oczywiście wymieniliśmy tylko i wyłącznie główne kierunki naszej pracy, ale jesteśmy w stanie podjąć się także zleceń niestandardowych, które w żadnym wypadku nie będą stanowiły dla nas problemu.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka