Z ekspresu wycieka woda IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

Z ekspresu wycieka woda

Pomimo, iż jest to dosyć popularna usterka, lokalizacja przecieku bywa niekiedy dosyć trudna. Na ogół wiąże się z rozebraniem ekspresu i żmudną analizą systemu obiegu wody w urządzeniu. Dlatego zalecany jest kontakt z doświadczonym serwisantem znającym konstrukcję poszczególnych modeli i ich słabe punkty. Zanim jednak podejmiemy jakiekolwiek kroki z tym związane należy przeprowadzić proces odkamienienia ekspresu (oczywiście nie mówimy już o przepełnionych tackach ociekowych, które oczywiście mogą być powodem kałuży pod ekspresem). To właśnie zalegający kamień jest często przyczyną zatkania obiegu i wycieku wody. Jeśli usunięcie kamienia nie pomaga, powodem wycieku może być nieszczelność w zbiorniku wody (na szczęście stosunkowo łatwo jest go wyeliminować – wystarczy podłożyć pod zbiornik papierowy ręcznik), przetarty czy wypięty wężyk lub jakaś wadliwa uszczelka. W architekturze ekspresu jest kilka newralgicznych punktów, które mogą być odpowiedzialne za tego typu awarię, m. in. zawór pompy, zawór głowicy, dolna część bojlera, uszczelka tłoka bloku zaparzającego. Jednakże nawet lokalizacja przecieku nie gwarantuje sukcesu. W niektórych modelach nawet zwykłe uszczelki montowane są w sposób specyficzny i należy wiedzieć jak przeprowadzić wymianę gdyż niewłaściwy montaż nie spowoduje usunięcia awarii. Dlatego w takich przypadkach zawsze lepiej skontaktować się z serwisem.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki