Serwis – Naprawa profesjonalnych młynków do kawy Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy profesjonalne kawiarniane młynki do kawy. Posiadamy znakomity zespół serwisantów specjalizujących się w tego typu konstrukcjach, odpowiednie zaplecze techniczne, szeroki dostęp do części. To czynniki decydujące o najwyższej skuteczności prowadzonych przez nas procesów serwisowych oraz ich szybkości. Wymienione zagadnienia są priorytetowe – zdajemy sobie sprawę jak bardzo niewygodne są wszelkie przestoje w pracy sprzętu tego rodzaju.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń oraz wycenę kosztów ich ewentualnej naprawy. Na wszystkie przeprowadzone działania naprawcze udzielamy stosownej gwarancji.

W przypadku wystąpienia awarii zapraszamy do naszego serwisu – gwarantujemy sumienną i rzetelną naprawę, po której sprzęt będzie spisywał się wzorowo.

Serwis - Naprawa młynków do kawy Faema

Serwisujemy młynki do kawy włoskiej marki Faema specjalizującej się w projektowaniu i produkcji urządzeń kawiarnianych.

Wszystkie modele, każdy rodzaj usterki

Obsługujemy wszystkie...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis - Naprawa młynków do kawy Mazzer

Serwisujemy młynki do kawy Mazzer, włoskiego producenta specjalizującego się w produkcji urządzeń kawiarnianych. Aby długo mogły cieszyć swą bezawaryjną pracą, te znakomicie projektowane i...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis - Naprawa młynków do kawy Baratza

Serwisujemy młynki do kawy marki Baratza. Naprawiamy wszystkie modele znajdujące się w ofercie producenta, urządzenia przeznaczone do różnych rodzajów parzonej kawy.

Młynki Baratza oferują...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis - Naprawa Młynków Do Kawy Mahlkönig

Serwisujemy profesjonalne młynki do kawy marki Mahlkönig. Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń, a na przeprowadzone czynności serwisowe udzielamy gwarancji. Staramy się działać szybko i...

Kliknij - zobacz więcej

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).