Serwis – Naprawa profesjonalnych młynków do kawy

Serwisujemy profesjonalne kawiarniane młynki do kawy. Posiadamy znakomity zespół serwisantów specjalizujących się w tego typu konstrukcjach, odpowiednie zaplecze techniczne, szeroki dostęp do części. To czynniki decydujące o najwyższej skuteczności prowadzonych przez nas procesów serwisowych oraz ich szybkości. Wymienione zagadnienia są priorytetowe – zdajemy sobie sprawę jak bardzo niewygodne są wszelkie przestoje w pracy sprzętu tego rodzaju.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń oraz wycenę kosztów ich ewentualnej naprawy. Na wszystkie przeprowadzone działania naprawcze udzielamy stosownej gwarancji.

W przypadku wystąpienia awarii zapraszamy do naszego serwisu – gwarantujemy sumienną i rzetelną naprawę, po której sprzęt będzie spisywał się wzorowo.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny