Serwis – Naprawa profesjonalnych kolbowych ekspresów do kawy

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza.

Darmowa diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Maszyny tego typu wykorzystywane są szczególnie intensywnie, co prowadzi do szybkiego zużycia podzespołów i w efekcie do awarii. Oczywiście istnieje szereg czynników pozwalających odpowiednio wydłużyć czas właściwego działania takiego urządzenia; ekspresy biurowe na przykład projektowane są z określoną wydajnością; jej odpowiednie oszacowanie i dobór właściwego urządzenia do warunków pracy jest niezwykle istotne w kontekście przedłużenia okresu eksploatacji. Innym czynnikiem są odpowiednie cykliczne zabiegi serwisowe.

Niestety zdarza się, iż maszyny tego rodzaju nie są traktowane z należną im uwagą, nie poddaje się ich okresowym przeglądom i zabiegom konserwacyjnym. Często eksploatowane są aż do kompletnego zniszczenia – uszczelki, oringi, koła zębate czy żarna po prostu z upływem czasu się zużywają, a ich stan należy poddawać kontroli. Skutkiem rabunkowej eksploatacji są na ogół uszkodzenia kosztowne i bardzo kosztowne. Tymczasem wczesne zdiagnozowanie wyeksploatowanego elementu pozwala ich uniknąć.

Dlatego zalecamy okresowe przeglądy konserwacyjne, które znajdują się w ofercie usług naszego serwisu. Oczywiście w przypadku wystąpienia usterki także jesteśmy w stanie pomóc. Naprawiamy wszystkie modele eskpresów wiodących w branży producentów, w tym Jura, Saeco, Carimali, Rocket, Lavazza, Casadio, Sanremo, Gaggia, La Cimbali. Staramy się działać szybko i sprawnie. Wiemy, z czym związane jest wyłączenie z użytku tego rodzaju „urządzeń pracujących”. Oferujemy bezpłatne czynności diagnostyczne oraz gwarancję na wszelkie przeprowadzone procesy naprawcze. Zapraszamy do IVITER.

Jak rzetelnie naprawia się ekspres?

Podstawą działania jest rozpoznanie usterki. IVITER zawsze z należytą dokładnością, nasze doświadczenie pokazuje, że właściwe zdiagnozowanie problemu już na początku pozwala ograniczyć koszty i czas potrzebny do naprawy. Kiedy nasz klient przynosi nam sprzęt, zawsze zaczynamy od bezpłatnej diagnozy dotyczącej stanu ekspresu. Dopiero na tej podstawie technik dokonuje wyceny usługi, jednakże badanie sprzętu do niczego nie zobowiązuje. Klient w tym momencie ma możliwość swobodnego podjęcia decyzji co do dalszych kroków związanych z naprawą, to także on decyduje, czy przyjmie zaproponowaną przez nas ofertę. W ten sposób przekazując nam swoje urządzenia do naprawych nasi klienci zawsze wiedzą za co zapłacą i ile będzie wynosił szacunkowy koszt.

Dlaczego ekspresy do kawy się psują?

Czasami mamy ochotę zapytać, dlaczego same się nie naprawiają. Każde urządzenie jest narażone na normalne zużycie, które wynika ze ścierania się poszczególnych części mechanicznych. Także pozostałe elementy są narażone na degradację wynikającą z osadzania się różnych osadów i pyłów, które powstają podczas używania ekspresu. Na taki rodzaj zużycia szczególnie narażone są te najbardziej obiążone znajdujące się w barach i przede wszystkim w kawiarniach. W takich lokalach smak kawy jest szczególnie ważny, a brak działającego ekspresu szczególnie dotktliwy.

Specjalnie dla biznesu oferujemy naprawę ekspresową, która jest realizowana priorytetowo, w takich sytuacjach potrafimy pracować dzień i noc, aby wykonać nasze zadanie z należytą starannością i na czas. Skorzystanie z takiej możliwości szczególnie polecamy osobom, którym zależy na czasie wykonania usługi, lub tym, które mówiąc kolokwialnie, "stoją pod ścianą".

Firmom oferujemy możliwość nawiązania z nami regularnej współpracy polegającej na konserwacji ekspresów lub ich naprawie. Dzięki IVITER zadbasz o to, aby w Twojej firmie lub lokalu nigdy nie zabrakło aromatycznej kawy.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: iviterserwis.pl/referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: iviterserwis.pl/darmowapaczka

serwis pogwarancyjny