Serwis – Naprawa profesjonalnych ekspresów do kawy IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis – Naprawa profesjonalnych ekspresów do kawy

Serwisujemy profesjonalne ekspresy do kawy produkowane z przeznaczeniem wykorzystania w biurach oraz punktach gastronomii. Modele takie muszą wyróżniać się szczególną odpornością i efektywnością. Pomimo tego, trudne warunki eksploatacyjne, którym muszą sprostać często potrafią wycisnąć na nich swoje piętno.

Maszyny tego typu wykorzystywane są szczególnie intensywnie, co prowadzi do szybkiego zużycia podzespołów i w efekcie awarii. Oczywiście istnieje szereg czynników pozwalających odpowiednio wydłużyć czas właściwego działania takiego urządzenia - ekspresy biurowe na przykład projektowane są z określoną wydajnością; jej odpowiednie oszacowanie i dobór właściwego urządzenia do warunków pracy jest niezwykle istotne w kontekście przedłużenia okresu eksploatacji. Innym czynnikiem są odpowiednie cykliczne zabiegi serwisowe.

Niestety zdarza się, iż maszyny tego rodzaju nie są traktowane z należną im uwagą, nie poddaje się ich okresowym przeglądom i zabiegom konserwacyjnym. Często eksploatowane są aż do kompletnego zniszczenia – uszczelki, oringi, koła zębate czy żarna po prostu z upływem czasu się zużywają, a ich stan należy poddawać kontroli. Skutkiem rabunkowej eksploatacji są na ogół uszkodzenia kosztowne i bardzo kosztowne. Tymczasem wczesne zdiagnozowanie wyeksploatowanego elementu pozwala ich uniknąć.

Dlatego zalecamy okresowe przeglądy konserwacyjne, które znajdują się w ofercie usług naszego serwisu. Oczywiście w przypadku wystąpienia usterki także jesteśmy w stanie pomóc. Naprawiamy wszystkie modele wiodących w branży producentów, w tym Jura, Saeco, Carimali, Rocket, Lavazza, Casadio, Sanremo, Gaggia, La Cimbali. Staramy się działać szybko i sprawnie. Wiemy z czym związane jest wyłączenie z użytku tego rodzaju „urządzeń pracujących”. Oferujemy bezpłatne czynności diagnostyczne oraz gwarancję na wszelkie przeprowadzone procesy naprawcze. Zapraszamy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki