Serwis Jura Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Naprawiamy wszystkie ekspresy do kawy marki Jura. Wysoko cenimy tę markę i jej wyroby - pod względem konstrukcyjnym, technicznym. Niestety nawet tak dobrej klasy sprzęt się psuje, ulega awariom w wyniku intensywnego użytkowania, jak również w wyniku niepoprawnej eksploatacji, stosowania niewłaściwej jakości wody, niewykonywania podstawowych procedur związanych z utrzymaniem czystości i higieny. W przypadku jakiejkolwiek awarii będziemy w stanie pomóc - odezwij się do nas, opisz problem i pozwól nam działać. 

naprawa ekspresow do kawy jura

 

 

Swoją działalność szwajcarska Jura rozpoczęła w roku 1931. Początkowo zajmowała się produkcją różnorakich urządzeń AGD, jednak od lat 80-tych swe wysiłki zaczęła koncentrować na ekspresach, które obecnie wypełniają jej ofertę w całości Owa koncentracja przyniosła efekty. Proponując wyroby wysokiej jakości, wykonane z przysłowiową szwajcarską precyzją Jura stała się wiodącą marką na rynku ekspresów. Jej modele projektowane są z niezwykłą starannością, wystarczy zajrzeć do środka by przekonać się o wyjątkowej architekturze kawiarek, przemyślanym i wygodnym rozmieszczeniu poszczególnych podzespołów, co z naszej perspektywy ma oczywiście ogromne znaczenie w przypadku ich serwisowania. Trzeba jednak przyznać, iż produkty Jury nie są awaryjne i poddając je odpowiedniej konserwacji nie będą trafiać do serwisu zbyt często – co z kolei ma niebagatelne znaczenie z perspektywy użytkownika.

Pierwszy w pełni automatyczny ekspres w ofercie Jura pojawił się w roku 1986, zaś w 1994 debiutuje pierwszy model serii Impressa. Impressa 500 potrafiła dostosować smak kawy do indywidualnych preferencji. Był to w pełni automatyczny dwufiliżankowy ekspres z systemem wstępnego parzenia podnoszącym walory smakowe i aromatyczne, wyświetlaczem ułatwiającym komunikację z urządzeniem, regulowaną wysokością tacki pod filiżanki, zintegrowanymi programami czyszczącymi, zaś nacisk na eko – oszczędności zaowocował automatycznym wyłącznikiem ograniczającym zużycie energii, jak skrupulatnie wyliczono, aż o 40% w ciągu roku. O tym jak ważny był to model dla rozwoju firmy świadczą obchody 20 rocznicy pojawienia się 500. na rynku. Wydarzenie to celebrowano edycją jubileuszową - modelem J500, dizajnerską perełką z ręcznie wykańczanym w srebrze przednim panelem typu Carbonoptik i chromowanymi niuansami.

W roku 1998 pojawił się na rynku owoc wspólnych działań inżynierów i projektantów Jura. Impressa E50 to początek kompaktowej serii ekspresów - odpowiedź na potrzebę wyposażania niewielkich powierzchni kuchennych w zwarte, małe urządzenia. W roku 1999 modelami serii Impressa 90/95 wprowadzony zostaje nowy inteligentny system wstępnego parzenia (Intelligent Pre Brew Aroma System, w skrócie I.P.B.A.S.). To ulepszony proces wydobywający, zgodnie z reklamowym hasłem, maksimum aromatu z każdej mieszanki kawy.

Impressa X7 z roku 2000 to nowy wymiar w segmencie ekspresów biurowych: wydajność do 100 filiżanek dziennie, dwa pojemniki na ziarno i dwa młynki, prosta obsługa za pomocą jednego przycisku. To przedstawiciel serii X-line, która zaprojektowana została do wyjątkowo intensywnej eksploatacji.

img_7674a.jpg

Wiek XXI zainaugurowany został modelem Impressa F90. To pierwszy w ofercie skomputeryzowany ekspres podłączony do Internetu. Komunikację umożliwiał ekran dotykowy. Ciekawy dizajn zwieńczony przednim panelem z masywnego aluminium. Walory estetyczne urządzenia podkreślały podświetlane filiżanki. Trzeba przyznać, że większość modeli linii F wyróżnia się pod względem estetycznym. Eleganckie obudowy kryją także sporo ciekawych funkcji: systemy ON/OFF o zadanym czasie, wbudowane filtry wodne, liczniki porcji, dotykowe wyświetlacze, funkcje Easy Select – wybór 36 opcji parzenia za pomocą jednego dotknięcia oraz przełączniki obrotowe (F50/F70) – sposób łatwej obsługi ekspresu umożliwiający personalizację smaku, mocy i ilości kawy.

Zgodnie ze sloganem marketingowym linią Z (rok 2004) rozpoczyna się „nowa era w świecie kawy”, a materializuje ja Impressa Z5, automat do użytku domowo – biurowego obsługiwany jednym przyciskiem i wyświetlaczem ułatwiającym komunikację. Urządzenia serii Z posiadają w standardzie termos utrzymujący przez 8 godzin odpowiednio niską temperaturę mleka oraz system oszczędzania energii (Energy Save Mode - E.S.M.).

Wygięty aluminiowy panel przedni projektu Wernera Tempa swoją inspirację zawdzięcza filiżance oraz organicznemu kształtowi ziarna kawy, których podwójną zmysłowość projektant miał zamiar odzwierciedlić w estetyce automatu. Posiadanie tego modelu zgodnie z zabiegami marketingowymi miało podkreślać dobry smak właściciela.

Do starań o odpowiednie wzornictwo dołączyły również starania o odpowiednie… brzmienie. Współpraca z akustykami dała taki efekt, iż z trudem można usłyszeć odgłosy z wnętrza ekspresu…

Linia J reprezentowana jest modelem Impresssa J5 (od roku 2006). W przypadku tego urządzenia producent podkreśla jego wyjątkowy dizajn: prostotę formy, idealną linię, dbałość przy projektowaniu detali. Nowością techniczną jest tu możliwość regulacji nie tylko wysokości wylewki ale także jej szerokości, co pozwala na użycie niestandardowych filiżanek. J5-tka wyposażona została w standardzie w Professional Cappuccino Frother, przystawkę, dzięki której możliwe jest wykonanie wszelkiego rodzaju napojów kawowych (również tych na bazie spienionego mleka).

W roku 2007 pojawia się na rynku Ena5, reprezentant linii ENA - w chwili debiutu będący najwęższym na świecie ekspresem do kawy (tylko 23,8 cm - rekord wkrótce został pobity). Ciekawostką w przypadku linii ENA jest jej zróżnicowana kolorystyka współgrająca z kolorowym wyświetlaczem tekstowym, którego barwy wskazują stan ekspresu i maja znaczenie komunikacyjne.

Linia Giga to solidne i wyjątkowo efektywne ekspresy do zastosowań biurowych i małej gastronomii. Wydajne, ciche młynki z żarnami ze spieków ceramicznych, dopływ powietrza w dozownikach regulowany elektronicznie i sterowany za pomocą silnika krokowego z przekładnią, podwójne pompy i systemy grzewcze, specjalne obiegi wentylacyjne Venti Port, funkcje SPEED z dodatkowym, trzecim termoblokiem zapewniające rekordowo krótki czas parzenia kawy, kolorowe wyświetlacze TFT, pokrętła szybkiego wyboru Rotary Switch Select, zintegrowane programy czyszczenia i odkamieniania przy minimalnym nakładzie pracy, systemy odprowadzania fusów oraz systemy odpływowe tacy ociekowej to niektóre z atrybutów modeli tej serii.

Warto wspomnieć jeszcze o kilku innych technicznych rozwiązaniach stosowanych w ekspresach przez Jura. Opatentowany system Zero Energy Switch – to wyłącznik rozłączający urządzenie od sieci. Dzięki niemu aparatura nie pobiera żadnej energii w trybie gotowości. Zaprojektowany przez Jura system P.E.P. (Pulse Extraction Process) – to proces impulsowego parzenia kawy opracowany w celu uwolnienia drzemiących w niej aromatów. Optymalizuje on cykl ekstrakcji tłocząc gorącą wodę przez mieloną kawę w krótkich, następujących po sobie impulsach. Aby w pełni wykorzystać możliwości zastosowanych filtrów wodnych CLARIS, Jura opatentowała I.W.S. (Inteligent Water System). Pozwala on na automatyczne i bezprzewodowe (identyfikacja radiowa w technologii RFID) wykrywanie obecności wkładu filtra, optymalne sterowanie procesem filtracji oraz przekazywanie informacji o stopniu zużycia filtra i konieczności jego wymiany.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).