Serwis Jura IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

Serwis Jura

Naprawiamy wszystkie ekspresy do kawy marki Jura. Wysoko cenimy tę markę i jej wyroby - pod względem konstrukcyjnym, technicznym. Niestety nawet tak dobrej klasy sprzęt się psuje, ulega awariom w wyniku intensywnego użytkowania, jak również w wyniku niepoprawnej eksploatacji, stosowania niewłaściwej jakości wody, niewykonywania podstawowych procedur związanych z utrzymaniem czystości i higieny. W przypadku jakiejkolwiek awarii będziemy w stanie pomóc - odezwij się do nas, opisz problem i pozwól nam działać. 

naprawa ekspresow do kawy jura

 

 

Swoją działalność szwajcarska Jura rozpoczęła w roku 1931. Początkowo zajmowała się produkcją różnorakich urządzeń AGD, jednak od lat 80-tych swe wysiłki zaczęła koncentrować na ekspresach, które obecnie wypełniają jej ofertę w całości Owa koncentracja przyniosła efekty. Proponując wyroby wysokiej jakości, wykonane z przysłowiową szwajcarską precyzją Jura stała się wiodącą marką na rynku ekspresów. Jej modele projektowane są z niezwykłą starannością, wystarczy zajrzeć do środka by przekonać się o wyjątkowej architekturze kawiarek, przemyślanym i wygodnym rozmieszczeniu poszczególnych podzespołów, co z naszej perspektywy ma oczywiście ogromne znaczenie w przypadku ich serwisowania. Trzeba jednak przyznać, iż produkty Jury nie są awaryjne i poddając je odpowiedniej konserwacji nie będą trafiać do serwisu zbyt często – co z kolei ma niebagatelne znaczenie z perspektywy użytkownika.

Pierwszy w pełni automatyczny ekspres w ofercie Jura pojawił się w roku 1986, zaś w 1994 debiutuje pierwszy model serii Impressa. Impressa 500 potrafiła dostosować smak kawy do indywidualnych preferencji. Był to w pełni automatyczny dwufiliżankowy ekspres z systemem wstępnego parzenia podnoszącym walory smakowe i aromatyczne, wyświetlaczem ułatwiającym komunikację z urządzeniem, regulowaną wysokością tacki pod filiżanki, zintegrowanymi programami czyszczącymi, zaś nacisk na eko – oszczędności zaowocował automatycznym wyłącznikiem ograniczającym zużycie energii, jak skrupulatnie wyliczono, aż o 40% w ciągu roku. O tym jak ważny był to model dla rozwoju firmy świadczą obchody 20 rocznicy pojawienia się 500. na rynku. Wydarzenie to celebrowano edycją jubileuszową - modelem J500, dizajnerską perełką z ręcznie wykańczanym w srebrze przednim panelem typu Carbonoptik i chromowanymi niuansami.

W roku 1998 pojawił się na rynku owoc wspólnych działań inżynierów i projektantów Jura. Impressa E50 to początek kompaktowej serii ekspresów - odpowiedź na potrzebę wyposażania niewielkich powierzchni kuchennych w zwarte, małe urządzenia. W roku 1999 modelami serii Impressa 90/95 wprowadzony zostaje nowy inteligentny system wstępnego parzenia (Intelligent Pre Brew Aroma System, w skrócie I.P.B.A.S.). To ulepszony proces wydobywający, zgodnie z reklamowym hasłem, maksimum aromatu z każdej mieszanki kawy.

Impressa X7 z roku 2000 to nowy wymiar w segmencie ekspresów biurowych: wydajność do 100 filiżanek dziennie, dwa pojemniki na ziarno i dwa młynki, prosta obsługa za pomocą jednego przycisku. To przedstawiciel serii X-line, która zaprojektowana została do wyjątkowo intensywnej eksploatacji.

img_7674a.jpg

Wiek XXI zainaugurowany został modelem Impressa F90. To pierwszy w ofercie skomputeryzowany ekspres podłączony do Internetu. Komunikację umożliwiał ekran dotykowy. Ciekawy dizajn zwieńczony przednim panelem z masywnego aluminium. Walory estetyczne urządzenia podkreślały podświetlane filiżanki. Trzeba przyznać, że większość modeli linii F wyróżnia się pod względem estetycznym. Eleganckie obudowy kryją także sporo ciekawych funkcji: systemy ON/OFF o zadanym czasie, wbudowane filtry wodne, liczniki porcji, dotykowe wyświetlacze, funkcje Easy Select – wybór 36 opcji parzenia za pomocą jednego dotknięcia oraz przełączniki obrotowe (F50/F70) – sposób łatwej obsługi ekspresu umożliwiający personalizację smaku, mocy i ilości kawy.

Zgodnie ze sloganem marketingowym linią Z (rok 2004) rozpoczyna się „nowa era w świecie kawy”, a materializuje ja Impressa Z5, automat do użytku domowo – biurowego obsługiwany jednym przyciskiem i wyświetlaczem ułatwiającym komunikację. Urządzenia serii Z posiadają w standardzie termos utrzymujący przez 8 godzin odpowiednio niską temperaturę mleka oraz system oszczędzania energii (Energy Save Mode - E.S.M.).

Wygięty aluminiowy panel przedni projektu Wernera Tempa swoją inspirację zawdzięcza filiżance oraz organicznemu kształtowi ziarna kawy, których podwójną zmysłowość projektant miał zamiar odzwierciedlić w estetyce automatu. Posiadanie tego modelu zgodnie z zabiegami marketingowymi miało podkreślać dobry smak właściciela.

Do starań o odpowiednie wzornictwo dołączyły również starania o odpowiednie… brzmienie. Współpraca z akustykami dała taki efekt, iż z trudem można usłyszeć odgłosy z wnętrza ekspresu…

Linia J reprezentowana jest modelem Impresssa J5 (od roku 2006). W przypadku tego urządzenia producent podkreśla jego wyjątkowy dizajn: prostotę formy, idealną linię, dbałość przy projektowaniu detali. Nowością techniczną jest tu możliwość regulacji nie tylko wysokości wylewki ale także jej szerokości, co pozwala na użycie niestandardowych filiżanek. J5-tka wyposażona została w standardzie w Professional Cappuccino Frother, przystawkę, dzięki której możliwe jest wykonanie wszelkiego rodzaju napojów kawowych (również tych na bazie spienionego mleka).

W roku 2007 pojawia się na rynku Ena5, reprezentant linii ENA - w chwili debiutu będący najwęższym na świecie ekspresem do kawy (tylko 23,8 cm - rekord wkrótce został pobity). Ciekawostką w przypadku linii ENA jest jej zróżnicowana kolorystyka współgrająca z kolorowym wyświetlaczem tekstowym, którego barwy wskazują stan ekspresu i maja znaczenie komunikacyjne.

Linia Giga to solidne i wyjątkowo efektywne ekspresy do zastosowań biurowych i małej gastronomii. Wydajne, ciche młynki z żarnami ze spieków ceramicznych, dopływ powietrza w dozownikach regulowany elektronicznie i sterowany za pomocą silnika krokowego z przekładnią, podwójne pompy i systemy grzewcze, specjalne obiegi wentylacyjne Venti Port, funkcje SPEED z dodatkowym, trzecim termoblokiem zapewniające rekordowo krótki czas parzenia kawy, kolorowe wyświetlacze TFT, pokrętła szybkiego wyboru Rotary Switch Select, zintegrowane programy czyszczenia i odkamieniania przy minimalnym nakładzie pracy, systemy odprowadzania fusów oraz systemy odpływowe tacy ociekowej to niektóre z atrybutów modeli tej serii.

Warto wspomnieć jeszcze o kilku innych technicznych rozwiązaniach stosowanych w ekspresach przez Jura. Opatentowany system Zero Energy Switch – to wyłącznik rozłączający urządzenie od sieci. Dzięki niemu aparatura nie pobiera żadnej energii w trybie gotowości. Zaprojektowany przez Jura system P.E.P. (Pulse Extraction Process) – to proces impulsowego parzenia kawy opracowany w celu uwolnienia drzemiących w niej aromatów. Optymalizuje on cykl ekstrakcji tłocząc gorącą wodę przez mieloną kawę w krótkich, następujących po sobie impulsach. Aby w pełni wykorzystać możliwości zastosowanych filtrów wodnych CLARIS, Jura opatentowała I.W.S. (Inteligent Water System). Pozwala on na automatyczne i bezprzewodowe (identyfikacja radiowa w technologii RFID) wykrywanie obecności wkładu filtra, optymalne sterowanie procesem filtracji oraz przekazywanie informacji o stopniu zużycia filtra i konieczności jego wymiany.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki