Serwis Gaggia IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

Serwis Gaggia

Serwisujemy zarówno profesjonalne ekspresy do kawy marki Gaggia, jak również te domowe i biurowe. Szczególnie w odniesieniu do sprzętu profesjonalnego posiadamy duże doświadcznie oraz możliwość wykonania kompletnego remontu niemal każdej maszyny. Jesteśmy w stanie naprawić również ekspresy mniejsze, wykonać pełny przegląd, przeprowadzić konserwację. 

Gaggia serwis ekspresów do kawy

 

 

Magia legendy

Gaggia to prawdziwie legendarna marka. I jak chyba żadna inna związana jest z promocją włoskiego stylu espresso. Jej profesjonalne ekspresy były na wyposażeniu kultowych klubów i kawiarni. Pojawiły się w owianym sławą w latach 50-tych Astoria Club w Mediolanie, w pierwszym espresso – barze w Londynie, otwartym przez Ginę Lollobrigidę w artystycznej dzielnicy Soho (ulubionym miejscu spotkań pisarzy i poetów – to tam miał sączyć kawę William Burroughs), w Sirocci Bar w Londynie, który szczycił się najlepszym espresso w mieście czy w klasycznym El Cubano Coffee Bar - przeniesionym żywcem „espresso – style” z Rzymu do Londynu. Gaggia trafiła też do Neverland’u – specjalnie dla Michaela Jacksona wyprodukowany został stylizowany, zabytkowy model Orione 1G-U. Jako ikona włoskiego stylu uhonorowana została „rolą” w Rzymie Federico Felliniego. I gdyby nie to, że nie jesteśmy organizacją non – profit, to moglibyśmy ją naprawiać za darmo.

Tłoki

Historia prawdziwie włoskiego stylu espresso ma swój początek w roku 1938 kiedy barista Achille Gaggia otrzymuje patent na nowy typ ekspresu. Jest to w istocie konstrukcja zupełnie nowatorska, nie mająca nic wspólnego z powszechnymi wówczas rozwiązaniami. Gaggia w swoim projekcie wykorzystuje mechanizm tłoka - tłocząc wodę pod ciśnieniem uzyskuje zjawiskowe espresso w 15 sekund. Ponoć pomysł z tłokiem przyszedł mu do głowy oglądając pokaz pracy silnika amerykańskiego Jeepa.

Kolejny wniosek patentowy zgłasza Gaggia w roku 1947. Dotyczy on ciśnieniowego (tłokowego) obiegu wody.

Crema

Pierwsze seryjne kawiarki barowe, których produkcja ruszyła w 1949 noszą oczywiście nazwę Classic. Unikatowy smak kawy otrzymywany za ich pośrednictwem związany jest z wyjątkową crema – warstwą spienionych aromatycznych olejków wydobywanych z kawy podczas procesu ciśnieniowego przygotowywania espresso. To właśnie ta szczególna crema staje się differentia specifica marki Gaggia.

img_7783.jpg

Gilda

W roku 1952 pojawia się Gilda - pierwszy ekspres domowego użytku. Z jego nazwą związana jest kolejna legenda. Podobno imieniem tym ochrzcił Achille swój nowy wyrób na część Rity Hayworth po obejrzeniu filmu z jej udziałem pod tym właśnie tytułem.

BABY

Baby Gaggia to profesjonalna maszynka do domowego użytku, która pojawia się w roku 1977. Osiąga spektakularny sukces, a o jej popularności świadczy ciągle modernizowana wersja, która jest produkowana do dzisiaj.

Classic i automat

Kolejnym hitem okazuje się półautomatyczny domowy Classic zaprezentowany po raz pierwszy w 1991 roku oraz całkowicie automatyczny model z wyjmowanym blokiem zaparzającym z 1999.

DECO Line

Niebanalna stylistyka ekspresów znajduje potwierdzenie w 2011 roku kiedy światło dzienne ujrzały nowe linie produktów profesjonalnych, w tym Gaggia Deco Line.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki