Serwis Gaggia Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy zarówno profesjonalne ekspresy do kawy marki Gaggia, jak również te domowe i biurowe. Szczególnie w odniesieniu do sprzętu profesjonalnego posiadamy duże doświadcznie oraz możliwość wykonania kompletnego remontu niemal każdej maszyny. Jesteśmy w stanie naprawić również ekspresy mniejsze, wykonać pełny przegląd, przeprowadzić konserwację. 

Gaggia serwis ekspresów do kawy

 

 

Magia legendy

Gaggia to prawdziwie legendarna marka. I jak chyba żadna inna związana jest z promocją włoskiego stylu espresso. Jej profesjonalne ekspresy były na wyposażeniu kultowych klubów i kawiarni. Pojawiły się w owianym sławą w latach 50-tych Astoria Club w Mediolanie, w pierwszym espresso – barze w Londynie, otwartym przez Ginę Lollobrigidę w artystycznej dzielnicy Soho (ulubionym miejscu spotkań pisarzy i poetów – to tam miał sączyć kawę William Burroughs), w Sirocci Bar w Londynie, który szczycił się najlepszym espresso w mieście czy w klasycznym El Cubano Coffee Bar - przeniesionym żywcem „espresso – style” z Rzymu do Londynu. Gaggia trafiła też do Neverland’u – specjalnie dla Michaela Jacksona wyprodukowany został stylizowany, zabytkowy model Orione 1G-U. Jako ikona włoskiego stylu uhonorowana została „rolą” w Rzymie Federico Felliniego. I gdyby nie to, że nie jesteśmy organizacją non – profit, to moglibyśmy ją naprawiać za darmo.

Tłoki

Historia prawdziwie włoskiego stylu espresso ma swój początek w roku 1938 kiedy barista Achille Gaggia otrzymuje patent na nowy typ ekspresu. Jest to w istocie konstrukcja zupełnie nowatorska, nie mająca nic wspólnego z powszechnymi wówczas rozwiązaniami. Gaggia w swoim projekcie wykorzystuje mechanizm tłoka - tłocząc wodę pod ciśnieniem uzyskuje zjawiskowe espresso w 15 sekund. Ponoć pomysł z tłokiem przyszedł mu do głowy oglądając pokaz pracy silnika amerykańskiego Jeepa.

Kolejny wniosek patentowy zgłasza Gaggia w roku 1947. Dotyczy on ciśnieniowego (tłokowego) obiegu wody.

Crema

Pierwsze seryjne kawiarki barowe, których produkcja ruszyła w 1949 noszą oczywiście nazwę Classic. Unikatowy smak kawy otrzymywany za ich pośrednictwem związany jest z wyjątkową crema – warstwą spienionych aromatycznych olejków wydobywanych z kawy podczas procesu ciśnieniowego przygotowywania espresso. To właśnie ta szczególna crema staje się differentia specifica marki Gaggia.

img_7783.jpg

Gilda

W roku 1952 pojawia się Gilda - pierwszy ekspres domowego użytku. Z jego nazwą związana jest kolejna legenda. Podobno imieniem tym ochrzcił Achille swój nowy wyrób na część Rity Hayworth po obejrzeniu filmu z jej udziałem pod tym właśnie tytułem.

BABY

Baby Gaggia to profesjonalna maszynka do domowego użytku, która pojawia się w roku 1977. Osiąga spektakularny sukces, a o jej popularności świadczy ciągle modernizowana wersja, która jest produkowana do dzisiaj.

Classic i automat

Kolejnym hitem okazuje się półautomatyczny domowy Classic zaprezentowany po raz pierwszy w 1991 roku oraz całkowicie automatyczny model z wyjmowanym blokiem zaparzającym z 1999.

DECO Line

Niebanalna stylistyka ekspresów znajduje potwierdzenie w 2011 roku kiedy światło dzienne ujrzały nowe linie produktów profesjonalnych, w tym Gaggia Deco Line.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).