Serwis i naprawa ekspresów Nivona

Serwisujemy ekspresy do kawy marki Nivona. Posiadamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Wykonujemy kompleksowe renowacje, skomplikowane naprawy. Z pewnością damy nowe życie Twojej maszynie. Przez nasze ręcę przeszły już setki urządzeń marki Nivona, żadna usterka nam nie jest straszna!

Nivona to bardzo ciekawa marka ekspresów do kawy. Ekspresy cechują się ciekawym designem i wysokiej klasy wykonaniem. Tak czy inaczej również i one ulegaja awariom - szczególnie w wyniku intensywnego użytkowania. Jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę, wykonać pełny przegląd sprzętu. Dysponujemy dobrym dostępem do podzespołów i części zamiennych. 

Naprawa ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy Nivona posiadają bardzo wiernych fanów marki. Posiadacze tych maszyn są zazwyczaj bardzo z nimi zżyci i nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez swoich ekspresów. Możemy Was zapewnić, że w swojej karierze serwisowej doskonale poznaliśmy konstrukcję tych urządzeń i poradzimy sobie z dosłownie każdą usterką. Jak zwykle - dysponujemy wszystkimi niezbędnymi, oryginalnymi podzespołami zamiennymi. Zapewniamy usługę serwisową na najwyższym poziomie. Wasz ekspres Nivona - po naszej usłudze serwisowej, zostanie nie tylko uruchomiony, przejdzie również kompleksowe oczyszczenie, pełen cykl dogłębnego odkamienienia, przejdzie pełną renowację! Zapraszamy!

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. (Na materiały eksploatacyjne typu szczotki / filtry / baterie / akumulatory itp. udzielamy 6 miesięcy gwarancji)

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Historia oraz charakterystyka marki Nivona

Swoją historię Nivona zaczęła pisać niedawno, zaledwie parę lat temu, w roku 2005. Pomysł narodził się rok wcześniej - trójka kolegów z Norymbergii pracująca dla korporacji z branży AGD postanowiła stworzyć niemiecką konkurencję dla włoskich i szwajcarskich ekspresów. Przyświecała im idea aparatury doskonałej: wysoka jakość w dobrej cenie, mariaż włoskiego stylu, szwajcarskich mechanizmów i niemieckiej technologii.

W istocie ekspresy Nivona stanowią solidna konstrukcję, jednak w przypadku awarii można napotkać pewne problemy podczas serwisowania. Powodem jest utrudniony dostęp do części i podzespołów z czym radzimy sobie korzystając ze wypracowanych i sprawdzonych podczas wieloletniej współpracy kontaktów jak również stosując odpowiednie zamienniki produkowane przez Siemensa i Boscha.

img_7455a.jpg

Nivona posiada cztery linie różniące się zaawansowaniem zastosowanych rozwiązań technologicznych.

Seria 6 jest podstawowa. Modele tej serii posiadają jednak wszelkie atrybuty w pełni automatycznego ekspresu do kawy. Pokrętła i przyciski zapewniają szybką i łatwą obsługę: regulację temperatury kawy, mocy oraz stopnia jej zmielenia. Komunikację zapewnia wyświetlacz symboliczny i tekstowy. Seria ta wyposażona została w zintegrowane dysze parowe VAPORE do gorącej wody, pary i spieniania mleka – wszystko dla doskonałego cappuccino, wyjmowane bloki zaparzające oraz programy pielęgnacyjne do czyszczenia, usuwania kamienia i płukania – dla właściwej higieny, w ciche stożkowe młynki z hartowanej stali, automatyczne systemy monitorowania poziomu wody, regulowaną wysokość dozownika, podgrzewane podstawki filiżanek.

Seria 7 rozbudowana została w dodatkowe systemy. Rozwiniętą funkcję One Touch – to możliwość uzyskania różnych rodzaje kaw mlecznych za pomocą jednego przycisku. System Aromatica – to więcej smaku dzięki elastycznemu wieczku komory parzenia, która rozszerza się pod wpływem ciśnienia a kawa i woda wprowadzone zostają w ruch wirowy. Rozbudowany system Aroma Balance – to trzy profile (dynamiczny, stały, intensywny) dla właściwej ekstrakcji i optymalnego aromatu (wyjątek stanowi model 758, który podobnie jak seria 6 posiada tylko jeden profil). Funkcja One Touch Spumatore – to możliwość odpowiedniego spieniania mleka czyli cappuccino za pomocą jednego przycisku. Komunikację zapewnia kolorowy wyświetlacz TFT obsługiwany za pomocą dwóch pokręteł oraz zintegrowany interfejs Bluetooth umożliwiający sterowanie poprzez smartfon wyposażony w odpowiednią aplikację. Elegancję wzornictwa tej linii podkreślają podświetlane filiżanki.

Seria 8 lokuje się w pobliżu 7. Brak rozszerzonej funkcji Aroma Balance (jeden profil) przy rozbudowanym systemie Moja Kawa pozwalającym na zaprogramowanie do 10. ustawień własnych, One Touch Spumatore Duo na dwie filiżanki cappuccino parzone równocześnie za pomocą jednego przycisku, oraz dwukolorowe podświetlenie filiżanek stanowią podstawowe różnice.

Seria 10 powstała z myślą o zastosowaniach biurowych. Atrybutami tej linii są powiększone pojemniki na kawę i wodę, kolorowy ekran dotykowy oraz rozbudowany do 18. ustawień indywidualnych system Moja Kawa.

Serwisujemy ekspresy do kawy we wszystkich miastach w tym: Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz.
Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu na terenie całej Polski!

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny