Serwis ekspresów do kawy WMF IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

Serwis ekspresów do kawy WMF

Serwisujemy ekspresy do kawy niemieckiej marki WMF, producenta wysokiej jakości sprzętu AGD. Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą diagnostykę uszkodzeń urządzenia oraz wycenę kosztów ewentualnego usunięcia zaistniałej usterki. Na wszystkie przeprowadzone działania serwisowe udzielamy stosownej gwarancji. Dokładamy wszelkich starań aby naprawa przebiegła szybko i sprawnie. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z ekspresami tej marki – zapraszamy. Zawsze służymy pomocą.

 

WMF (Württembergische Metallwarenfabrik) jest marką z wieloletnimi tradycjami sięgającymi XIX wieku. Jej wyroby od początku cieszyły się ogromnym powodzeniem i uznaniem. Początkowo firm obecna była na polu produkcji wyrobów metalowych, dziś na rynku drobnego AGD, w tym wysokiej klasy ekspresów do kawy. Ekspresy produkowane pod marką WMF to produkty ekskluzywne pod względem wzornictwa i zaawansowane technologiczne. Oferują szereg ciekawych i nowatorskich rozwiązań, w tym:

  • Młynek i blok zaparzający pracujące w oparciu o system tłumienia hałasu WMF Silence System.
  • Parowy podgrzewacz WMF Steam Jet gwarantujący odpowiednią temperaturę filiżanek.
  • Indywidualne ustawienia mocy parzonej kawy w stosunku do rozmiarów filiżanki.
  • Funkcja „Dzbanka” przygotowująca jednorazowo do 1. litra napoju.
  • Programator ulubionego rodzaju kawy. Uniwersalna wylewka dla kawy i mleka – All-In-One WMF z regulowaną wysokością.
  • 4 tryby pracy ECO i funkcja Zero Energy zapewniająca optymalne zużycie energii.
  • Dodatkowe akcesoria, np. podstawka pojemnika na ziarna, powodujące bardziej przyjazną współpracę z urządzeniem w kontekście zastosowań biurowych.
  • WMF Connect and Clean gwarantujące automatyczne funkcje czyszczenia urządzenia.
  • WMF Perfect-Extraction-System – gwarantujące odpowiednią precyzję ustawienia stopnia mielenia ziaren.
  • Profesjonalny moduł zaparzający – wykonanie i użyte materiały czyniące go jednym z najlepszych w swojej klasie. Odpowiednia konstrukcja pozwala na utrzymanie ciśnienia na stałym poziomie a także właściwej temperatury całego procesu parzenia.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki