Serwis ekspresów do kawy WMF Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy ekspresy do kawy niemieckiej marki WMF, producenta wysokiej jakości sprzętu AGD. Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą diagnostykę uszkodzeń urządzenia oraz wycenę kosztów ewentualnego usunięcia zaistniałej usterki. Na wszystkie przeprowadzone działania serwisowe udzielamy stosownej gwarancji. Dokładamy wszelkich starań aby naprawa przebiegła szybko i sprawnie. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z ekspresami tej marki – zapraszamy. Zawsze służymy pomocą.

 

WMF (Württembergische Metallwarenfabrik) jest marką z wieloletnimi tradycjami sięgającymi XIX wieku. Jej wyroby od początku cieszyły się ogromnym powodzeniem i uznaniem. Początkowo firm obecna była na polu produkcji wyrobów metalowych, dziś na rynku drobnego AGD, w tym wysokiej klasy ekspresów do kawy. Ekspresy produkowane pod marką WMF to produkty ekskluzywne pod względem wzornictwa i zaawansowane technologiczne. Oferują szereg ciekawych i nowatorskich rozwiązań, w tym:

  • Młynek i blok zaparzający pracujące w oparciu o system tłumienia hałasu WMF Silence System.
  • Parowy podgrzewacz WMF Steam Jet gwarantujący odpowiednią temperaturę filiżanek.
  • Indywidualne ustawienia mocy parzonej kawy w stosunku do rozmiarów filiżanki.
  • Funkcja „Dzbanka” przygotowująca jednorazowo do 1. litra napoju.
  • Programator ulubionego rodzaju kawy. Uniwersalna wylewka dla kawy i mleka – All-In-One WMF z regulowaną wysokością.
  • 4 tryby pracy ECO i funkcja Zero Energy zapewniająca optymalne zużycie energii.
  • Dodatkowe akcesoria, np. podstawka pojemnika na ziarna, powodujące bardziej przyjazną współpracę z urządzeniem w kontekście zastosowań biurowych.
  • WMF Connect and Clean gwarantujące automatyczne funkcje czyszczenia urządzenia.
  • WMF Perfect-Extraction-System – gwarantujące odpowiednią precyzję ustawienia stopnia mielenia ziaren.
  • Profesjonalny moduł zaparzający – wykonanie i użyte materiały czyniące go jednym z najlepszych w swojej klasie. Odpowiednia konstrukcja pozwala na utrzymanie ciśnienia na stałym poziomie a także właściwej temperatury całego procesu parzenia.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).