Serwis ekspresów do kawy Siemens Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy ekspresy do kawy Siemens. Ekspresy do kawy tego procudenta cechują się specyficznym designem, złożoną konstrukcją, często określaną przez serwisantów jako bardzo niewygodną - pozbawioną wkrętów, opartą o system zatrzasków. Ekspresy Siemens posiadaja wiele styczników, czujników, których duża ilość wynika z faktu wysokiego poziomu automatyzacji. Trzeba także zaznaczyć, iż modele tej marki, charakteryzując się co prawda sporą liczbą interesujących funkcji, nie należą niestety do najtańszych.

Posiadamy na swoim koncie bardzo dużo pozytywnych realizacji. Sprzęt po przejściu przez nasz serwis zostanie całkowicie odmłodzony: odkamieniony, odwapniony, oczyszczony. Wymienione w nim zostaną wszystkie uszczelki i o-ringi, które tej wymiany wymagają. 

siemens serwis ekspresów do kawy

 

 

Parę słów o samej marce. Siemens jest koncernem działającym w wielu branżach. Nic więc dziwnego, że działając na rynku AGD zajął się także produkcją ekspresów. Trudno w tym przypadku mówić o tradycji czy miłości do kawy, co ma miejsce w kontekście niektórych włoskich producentów. Firma szuka zysków i jeśli może przejąć jakiś segment rynku to postara się zaoferować produkt o odpowiedniej jakości. I tak jest w kwestii ekspresów. Otrzymujemy tu, jak to bywa w przypadku wyrobów niemieckich, rzetelną konstrukcję. Jednak o ile w przypadku pralek, odkurzaczy czy zmywarek może się poszczycić pewną innowacyjnością to w wypadku omawianych wyrobów raczej nie.

img_7918a.jpg

Kilka słów o tym czego po ekspresach tej firmy możemy się spodziewać. Ceramiczny młynek to w zasadzie w konstrukcjach Siemensa standard. Elementy takiego młynka łatwo nie poddają się zużyciu. Kawa mielona jest nadzwyczaj drobno, co pozwala na wydobycie pełnego aromatu. Istotny jest również poziom hałasu. W modelach zaawansowanych, gdzie zastosowano technologię silentCeram Drive, jest on nadzwyczaj niski. 

Proces parzenia kawy powinien przebiegać w odpowiedniej temperaturze. Przykładowo dla espresso mieści się on w zakresie 90ºC - 95ºC. Przy zbyt wysokiej temperaturze kawa nabiera posmaku przypalenia, przy zbyt niskiej nie odsłoni bogactwa aromatu. Za odpowiednią temperaturę w ekspresach linii EQ odpowiada siemensowski sensoFlow System – inteligentny podgrzewacz gwarantujący stałą temperaturę parzenia.

Dopełnieniem systemu sensoFlow w kwestii wydobycia odpowiednio głębokiego aromatu jest aromaPressure System. Pozwala on na niezależne od ilości optymalnesprasowanie kawy – wszystko dzięki odpowiedniej konstrukcji komory ciśnieniowej i kształtowi ubijaka.

Dodatkowo w ekspresach tej firmy możemy znaleźć: system czyszczenia parą układu podawania mleka creamCleaner, dualBean System czyli dwa pojemniki dla dwóch różnych rodzajów kawy wraz z osobnymi młynkami (separacja smaków), oneTouch Function czyli prosta obsługa za pomocą jednego przycisku, coffeeSensor Pro – układ gwarantujący automatyczne dopasowanie grubości mielenia do każdego rodzaju ziarna (gwarancja optymalnej mocy i aromatu), individualCoffee System czyli pamięć osobistych profili użytkowników, dotykowy panel sterowania coffeeSelect Display, płytę do podgrzewania filiżanek oraz parę innych drobiazgów.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).