Serwis ekspresów do kawy Schaerer Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy ekspresy do kawy marki Schaerer, producenta szerokiej gamy urządzeń do zastosowań kawiarnianych, biurowych i konferencyjnych. Naprawiamy wszystkie modele ekspresów produkowanych przez tę markę, każdy rodzaj usterki - nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół serwisantów jest w stanie zmierzyć się z każdym rodzajem awarii. Dokładamy wszelkich starań aby zlecenia realizować szybko i sprawnie - wiemy jak trudne są okresy przestojów tego typu urządzeń. Oferujemy niezobowiązującą, bezpłatną diagnostykę uszkodzeń i wycenę kosztów usunięcia usterki, na podstawie których zleceniodawca podejmuje decyzję odnośnie dalszych losów urządzenia. Na przeprowadzone czynności serwisowe zawsze udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Schaerer to szwajcarska precyzja, której niezawodność jest często zależna od właściwej obsługi urządzenia. Czynności konserwacyjne w przypadku tego rodzaju sprzętów są niezbędne - dlatego zalecamy okresowe przeglądy ekspresu, które znaleźć można w ofercie naszego serwisu. Niejednokrotnie jakiś drobiazg poprawiony w trakcie konserwacji jest w stanie zapobiec wystąpieniu poważnej i kosztownej usterce w przyszłości.

Wśród serwisowanych przez nas ekspresów Schaerer znależć można m.in:

  • Schaerer Barista - profesjonalny ekspres ciśnieniowy do zastosowań kawiarnianych i małej gastronomii.
  • Schaerer Coffee Club - półprofesjonalny kompaktowy model sprawdzający się w hotelach, biurach oraz podczas imprez cateringowych.
  • Schaerer Coffee Soul - niewielki, choć niezwykle wydajny model (do 250 filiżanek dziennie), idealny do barów, kawiarni oraz restauracji.
  • Schaerer Coffee Art Plus - niezwykle wydajny model występujący w licznych opcjach i konfiguracjach, projektowany z przeznaczeniem do restauracji, barów szybkiej obsługi, kawiarni i hoteli.
  • Schaerer Coffee Prime - łatwy w obsłudze model, zaprojektowany z myślą o urzędach, biurach, szpitalach, punktach usługowych.
  • Schaerer Coffee Joy - “mały profesjonalista”, kompaktowy, w pełni automatyczny model dla obsługi niewielkiego ruchu (50 filiżanek dziennie), serwujący 5 różnych rodzajów kawy za naciśnięciem jednego przycisku.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).