Serwis ekspresów do kawy Nuova Simonelli Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Naprawiamy ekspresy do kawy marki Nuova Simonelli, producenta profesjonalnych, jak i kuchennych ekspresów, oraz kawiarnianych młynków. Serwisujemy wszystkie modele, automatyczne i kolbowe - nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół serwisantów jest w stanie zmierzyć się z każdym rodzajem usterki. Zlecenia staramy się realizować szybko i sprawnie - wiemy jak kłopotliwe są przestoje tego rodzaju urządzeń. Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń, na podstawie której sporządzamy kosztorys usunięcia awarii. Na przeprowadzone czynności serwisowe udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Nuova Simonelli to tradycja włoskiej kawy. Aby jednak można było cieszyć się najwyższą jakością parzenia, konieczne są odpowiednie zabiegi konserwacyjne. Dlatego zalecamy okresowe przeglądy ekspresu, które także można znaleźć w ofercie naszego serwisu. Z doświadczenia wiemy, że dzięki regulacji jakiegoś drobnego mankamentu w trakcie czyszczenia urządzenia, jesteśmy w stanie uniknąć poważnych i kosztownych usterek w niedalekiej przyszłości.

Wśród serwisowanych przez nas ekspresów Nuova Simonelli znaleźć można m.in.:

  • Talento Special/Talento Special Mix/Talento Special Plus - wydajne (do 240 espresso i 180 cappucino na godzinę) automatyczne ekspresy z podwójnym młynkiem i spieniaczem z opcją regulacji gęstości i temperatury, wyjściem USB i kolorowym wyświetlaczem.
  • Prontobar - prosty w obsłudze ekspres automatyczny z jednym, bądź dwoma młynkami i możliwością podłączenia do sieci wodociągowej.
  • Microbar II Coffe - kompaktowy model przeznaczony dla restauracji, kawiarni i biur. Posiada wyjątkowo cichy młynek, może być wyposażony w zasobnik wody, albo podłączony do sieci wodociągowej.
  • Microbar II Cappucino - ten model kompaktowego ekspresu wyposażony został dodatkowo w spieniacz mleka. Przeznaczeniem, jak w przypadku Microbar II Coffe, są biura, kawiarnie i punkty gastronomii.
  • Aurelia II 2gr/3gr/4gr/2gr T3/3gr T3 - profesjonalne ekspresy kolbowe z technologią T3. Technologia pozwala na wszechstronna i precyzyjną kontrolę temperatury na poszczególnych etapach parzenia kawy. Dodatkowo Aurelia II posiada podświetlenie dysz pary i grup zaparzających, system zaparzania SIS, elektroniczną kontrolę temperatury PID, automatyczny system czyszczenia grup.
  • Appia II 1gr/2gr/3gr/Compact 2gr. Model 1gr to ekspresy przeznaczone do małej gastronomii, hoteli, punktów obsługi klienta. Wyposażone w dyszę do spieniania mleka oraz wylewkę gorącej wody. Posiadają możliwość podłączenia do sieci wodociągowej. 2gr to wydajny ekspres przystosowany do dużego ruchu - kawiarnie i restauracje na lotniskach czy uczęszczanych centrach handlowych. Posiada programowane przyciski wyboru kawy, a duże kotły o pojemności 11 litrów zapewniają stabilność cieplną. Model 3gr to jeszcze większe kotły (15 litrów), zaś Compact 2gr to zwarta konstrukcja, która sprawdza się w niewielkiej przestrzeni roboczej. Oprócz tego podgrzewacz filiżanek, podłączenie do sieci wodociągowej, programowane przyciski, wylewka gorącej wody i wysokie grupy pozwalające serwować kawę na wynos.
  • Musica Standard/ Musica Lux - ze zbiornikiem lub możliwością podłączenia do sieci wodociągowej. Niewielki ekspres sprawdzający się także w domu. Skoncentrowany na znakomitym espresso i wyjątkowo delikatnych kawach mlecznych.
  • Oscar II - niewielki ekspres przeznaczony do obsługi małego ruchu. Znakomicie zaprojektowana grupa zaparzająca i możliwość wyboru koloru obudowy. Ekspres, który kupowany bywa także jako domowe wyposażenie kuchenne.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).