Serwis ekspresów do kawy Moccamaster Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy przelewowe ekspresy do kawy holenderskiej marki Moccamaster. Obsługujemy wszystkie modele, naprawiamy każdy rodzaj usterki - uszkodzenia elektroniki i awarie mające podłoże mechaniczne, realizujemy podstawowe i kompleksowe czynności konserwacyjne.

Doświadczony zespół serwisantów

Dysponujemy znakomitym zespołem wykwalifikowanych serwisantów, doświadczonych w naprawach tego rodzaju ekspresów, mających długoletnią praktykę w serwisowaniu urządzeń tej marki. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne oraz szeroki dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Bezpłatna diagnostyka

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń ekspresu i kosztorys usunięcia usterki. Działania te nie zobowiązują do naprawy urządzenia - na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług, a żadne opłaty nie zostaną naliczone. Właściwy proces serwisowy uruchomiony zostaje w momencie ustalenia wszystkich warunków naprawy.

Sprawnie, fachowo i rzetelnie

Zapewniamy sprawne, rzetelne i fachowe przeprowadzenie czynności serwisowych. Działamy szybko - sprzęt nie przebywa w serwisie dłużej niż jest to konieczne dla przywrócenia jego pełnej sprawności. Każdy ekspres przed opuszczeniem stanowiska serwisowego poddawany jest drobiazgowym testom wszystkich funkcji - musimy mieć pewność, że wydajemy urządzenie w pełni funkcjonalne i gotowe do bezawaryjnego działania.

Gwarancja

Na wszelkie usługi serwisowe udzielamy stosownej gwarancji.

Serwisowane modele

Wśród obsługiwanych przez nasz serwis modeli ekspresów Moccamaster znaleźć można m.in.: Moccamaster KBG 741, Moccamaster KBG 741 AO, Moccamaster KBGT 741, Moccamaster KM 4, Moccamaster CUP-ONE, Moccamaster CDT Grand, Moccamaster Thermoserve Autofill, Moccamaster Select.

Zapewniamy, że dostarczony do serwisu ekspres pozostanie w dobrych rękach.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).