Serwis ekspresów do kawy Krups IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis ekspresów do kawy Krups

Serwisujemy ekspresy do kawy niemieckiej marki Krups. Wykonujemy zarówno naprawy bieżące, jak i okresowe przeglądy. Oferujemy bezpłatną diagnozę urządzenia, na podstawie której przeprowadzamy wycenę kosztów ewentualnej naprawy.

Przed opuszczeniem serwisu każdy ekspres poddajemy odpowiednio szczegółowym testom, a na przeprowadzone działania serwisowe udzielamy stosownej gwarancji.

Konstrukcje modeli produkowanych przez Krups są nam doskonale znane – usunięcie usterki na ogół nie stanowi problemu. Doświadczony zespół serwisantów dokłada wszelkich starań aby proces naprawczy przebiegał szybko i sprawnie – zdajemy sobie sprawę jak ważna jest poranna kawa, dlatego robimy wszystko aby właściciel urządzenia nie rozstawał się z ekspresem na dłużej niż jest to konieczne.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z posiadanym przez Państwa modelem ekspresu marki Krups, zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu – służymy pomocą.

Marka Krups należy obecnie do liderów w branży drobnego AGD, w tym ekspresów do kawy, jednak w momencie powstania, w roku 1846, była... kuźnią. W kolejnych latach zajmowała się produkcją na użytek przemysłowy precyzyjnych wag igłowych.

W segmencie urządzeń kawiarnianych marka pojawiła się w roku 1956, kiedy to na rynku zadebiutował pierwszy zaprojektowany i wykonany przez Krups elektryczny młynek do mielenia kawy. Młynek okazał się sukcesem – w pierwszym roku produkcji sprzedano milion sztuk.

Kolejne lat przynosiły nowe produkty – w roku 1961 pojawił się, bijąc błyskawicznie rekordy popularności, pierwszy w ofercie Krups ekspres do kawy ONKO. Seria T8 w różnych wariantach produkowana jest do dzisiaj.

Nowe technologie rozwijane z upływem lat okazały się dla inżynierów Krupsa niezwykle inspirujące – w roku 1991 nawiązana została współpraca z firmą Nestle, owocem której był pierwszy model ekspresu na saszetki z kawą. Tak powstało Nespresso, urządzenie, które odniosło niezwykły sukces komercyjny.

Po 15 latach Krups powrócił do współpracy z Nestle wprowadzając na rynek urządzenia Nescafé Dolce Gusto, ekspres na kapsułki, pozwalający w prosty sposób przyrządzać różne rodzaje kaw.

W 2012 roku Krups rozpoczął produkcję EA9010, pierwszego w pełni automatycznego ekspresu, pozwalającego cieszyć się kawą przyrządzaną za pomocą dotknięcia jednego przycisku. Model wyposażony został w nowatorską parową dyszę z funkcją automatycznego czyszczenia.

Rok 2016 przyniósł kolejną nowość: Latte Smart, ekspres obsługiwany za pomocą smartfona. Uruchomienie procesu parzenia następuje z poziomu aplikacji z dowolnego miejsca – oprogramowanie, oprócz obsługi całego procesu, pozwala na wprowadzenie i zapamiętanie osobistych preferencji użytkownika.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki