Serwis ekspresów do kawy Krups

Serwisujemy ekspresy do kawy niemieckiej marki Krups. Wykonujemy zarówno naprawy bieżące, jak i okresowe przeglądy. Podczas każdej czynności serwisowej, naszym naczelnym celem jest pełna renowacja urządzenia, usunięcie wszystkich przyczyn niesprawności, usunięcie kamienia, oczyszczenie wszystkich torów ekspresu. Doradzamy również naszym Klientom w zakresie użytkowania ekspresu w sposób poprawny i bezpieczny dla maszyny. 

Przed opuszczeniem serwisu każdy ekspres poddajemy odpowiednio szczegółowym testom, a na przeprowadzone działania serwisowe udzielamy stosownej gwarancji.

Konstrukcje modeli produkowanych przez Krups są nam doskonale znane – usunięcie usterki na ogół nie stanowi problemu. Doświadczony zespół serwisantów dokłada wszelkich starań aby proces naprawczy przebiegał szybko i sprawnie – zdajemy sobie sprawę jak ważna jest poranna kawa, dlatego robimy wszystko aby właściciel urządzenia nie rozstawał się z ekspresem na dłużej niż jest to konieczne.

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza.

Darmowa diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z posiadanym przez Państwa modelem ekspresu marki Krups, zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu – służymy pomocą.

Naprawa ekspresów do kawy Krups

Nasz serwis naprawił już setki ekspresów marki Krups. Posiadamy oryginalne podzespoły serwisowe. Konstrukcję mechaniczną tych ekspresów znamy już chyba na pamięć. W przypadku awarii ekspresu do kawy marki Krups możesz spokojnie nam zaufać, naprawdę znamy się na rzeczy, znamy te maszyny, na pamięć znamy całą konstrukcję i w możliwie krótkim czasie będziemy w stanie pomóc w rozwiązaniu całego kłopotu - tak, abyś znowu mógł/mogła cieszyć się kawą ze swojego ekspresu do kawy marki Krups. 

Historia i charakterystyka marki Krups

Marka Krups należy obecnie do liderów w branży drobnego AGD, w tym ekspresów do kawy, jednak w momencie powstania, w roku 1846, była... kuźnią. W kolejnych latach zajmowała się produkcją na użytek przemysłowy precyzyjnych wag igłowych.

W segmencie urządzeń kawiarnianych marka pojawiła się w roku 1956, kiedy to na rynku zadebiutował pierwszy zaprojektowany i wykonany przez Krups elektryczny młynek do mielenia kawy. Młynek okazał się sukcesem – w pierwszym roku produkcji sprzedano milion sztuk.

Kolejne lat przynosiły nowe produkty – w roku 1961 pojawił się, bijąc błyskawicznie rekordy popularności, pierwszy w ofercie Krups ekspres do kawy ONKO. Seria T8 w różnych wariantach produkowana jest do dzisiaj.

Nowe technologie rozwijane z upływem lat okazały się dla inżynierów Krupsa niezwykle inspirujące – w roku 1991 nawiązana została współpraca z firmą Nestle, owocem której był pierwszy model ekspresu na saszetki z kawą. Tak powstało Nespresso, urządzenie, które odniosło niezwykły sukces komercyjny.

Po 15 latach Krups powrócił do współpracy z Nestle wprowadzając na rynek urządzenia Nescafé Dolce Gusto, ekspres na kapsułki, pozwalający w prosty sposób przyrządzać różne rodzaje kaw.

W 2012 roku Krups rozpoczął produkcję EA9010, pierwszego w pełni automatycznego ekspresu, pozwalającego cieszyć się kawą przyrządzaną za pomocą dotknięcia jednego przycisku. Model wyposażony został w nowatorską parową dyszę z funkcją automatycznego czyszczenia.

Rok 2016 przyniósł kolejną nowość: Latte Smart, ekspres obsługiwany za pomocą smartfona. Uruchomienie procesu parzenia następuje z poziomu aplikacji z dowolnego miejsca – oprogramowanie, oprócz obsługi całego procesu, pozwala na wprowadzenie i zapamiętanie osobistych preferencji użytkownika.

Serwisujemy ekspresy do kawy we wszystkich miastach w tym: Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz.
Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu na terenie całej Polski!

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: iviterserwis.pl/referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: iviterserwis.pl/darmowapaczka

serwis pogwarancyjny