Serwis ekspresów do kawy Bosch Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy ekspresy do kawy Bosch - zarówno starsze modele jak i te produkowane współcześnie. Szczególnie wiele przerobiliśmy modeli z serii Benvenuto. Jesteśmy w stanie wykonać kompletny przegląd, kompleksową naprawę, odkamienienie, oczyszczenie, wymianę uszczelek. Ekspresy Bosch konstrukcyjnie oceniamy dość dobrze.

Bosch naprawa ekspresów do kawy

 

 

Garść informacji o wyrobach tej marki.

Bosch to potężny koncern oferujący wiele produktów z branży AGD. W segmencie ekspresów do kawy konstrukcje Boscha zaczęły pojawiać się od 2002 roku. Technologicznie to bardzo porządne urządzenia, architekturą zbliżone do wyrobów oferowanych przez Siemensa.

Jakich rozwiązań możemy się tu spodziewać?

Cichy młynek ceramiczny (SilentCeram Drive) z systemem CoffeeSensor Pro automatycznie dopasowuje sposób mielenia do rodzaju ziaren.

Odpowiedni aromat i moc zapewnia AromaDouble Shot – podwójny proces mielenia i parzenia eliminujący posmak goryczy.

Dopełnieniem tego rozwiązania jest AromaIntense regulujący szybkość parzenia oraz SensoFlow System wraz z Intelligent Heater zapewniający optymalną temperaturę procesu w zależności od rodzaju kawy.

Idealne ciśnienie utrzymywane jest dzięki systemowi AromaPro Concept.

Funkcja OneTouch to przygotowanie kaw mlecznych za pomącą jednego przycisku, a CreamPro Concept zapewnia odpowiednią piankę dzięki końcówce spieniającej mleko.

Dla łatwego czyszczenia dyszy spieniającej mleko zaprojektowano system CreamCleaner.

Czyszczenie przewodów instalacji po każdym parzeniu odbywa się dzięki SinglePortion Cleaning.

MilkClean to system czyszczący obwód mleczny za pomocą jednego przycisku.

Calc'nClean to w pełni automatyczny system odkamieniania, który wraz z filtrem Brita Intenza i wyświetlaną informacją o liczbie filiżanek pozostałych do chwili wykonania operacji usunięcia kamienia i wymiany filtra stanowi kompletny system konserwacyjny utrzymujący urządzenie w czystości i sprawności.

PersonalCoffee Pro pozwala na zapamiętanie indywidualnych ustawień dla 6. użytkowników, zaś IndividualCup Volume dopasowuje wielkość kawy do indywidualnych potrzeb.

ZeroEnergy Auto-off zapewnia automatyczne wyłączanie urządzenia po określonym czasie z całkowitym odcięciem poboru energii.

img_7509.jpg

Bosch w swej ofercie posiada także ekspresy kapsułkowe pracujące w systemie T DISC INTELLIBREW. To opatentowany system zaprojektowany specjalnie dla urządzeń Boscha. Odczytywany przez ekspres kod kreskowy znajdujący się na każdej kapsułce zawiera wszelkie informacje o optymalnej ilości wody, temperaturze i długości procesu zaparzania dla danego rodzaju kawy. Występuje tu możliwość swobodnej zmiany rodzaju napoju, ponieważ system T DISC zapobiega przemieszaniu smaków a dysza parowa automatycznie oczyszcza dozownik po każdym użyciu.

W asortymencie Boscha znajdują się także ekspresy przelewowe. Wyposażane są one w nowatorską funkcję DualHeating, dwuobwodowy system podgrzewania zapewniający idealna temperaturę parzenia kawy i podtrzymywania jej temperatury po zaparzeniu.

Pełny aromat zapewniają funkcje VolumeAutomatic (niezależnie od przygotowywanej ilości) oraz Aroma+ (realizujący indywidualne preferencje).

EasyDescale3 to system odkamieniający obwody urządzenia.

Całości dopełnia bardzo wygodny system blokady skapywania kawy podczas wyjmowania dzbanka.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).