Serwis DeLonghi Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Zajmujemy się serwisem i konserwacją ekspresów do kawy DeLonghi. Znamy bardzo dobrze konstrukcję tych ekspresów - jesteśmy w stanie wykonać zarówno kompletny remont, jak również przegląd okresowy. Produktów DeLonghi nie cechuje niestety podwyższona niezawodność - specjaliści raczej nie polecają tych ekspresów do biur, gdzie kawa jest robiona na okrągło. Nie są jednak na szczęście tak wymyślne jak np. te ze stajni Siemensa i w związku z tym...

delonghi naprawa ekspresów do kawy

 

 

Do firmy De’Longhi nasz serwis posiada szczególny sentyment. Modele produkowane przez nią mają przemyślaną konstrukcję, wyjątkowo przyjazną wszelkiej wewnętrznej ingerencji i nasi serwisanci po prostu lubią je naprawiać.

De’Longhi jest firmą rodzinną z ponad stu letnią tradycją. Jej założycielem i nestorem rodu jest Giuseppe De’Longhi zaś początki firmy sięgają 1902 roku – to wtedy we włoskim Treviso powstała niewielka manufaktura zajmująca się produkcją (uwaga!) pieców grzewczych. Z upływem lat firma podlegała przekształceniom dywersyfikując swą produkcję. W latach 80-tych zadebiutowała na rynku kuchennych AGD, by w kolejnej dekadzie serią „Bar” rozpocząć produkcją wyrobów, które stały się jej najlepszym reprezentantem – oczywiście ekspresów do kawy.

     img_6581a_2.jpg

A oto krótka historia parzenia kawy w wydaniu De’Longhi.

Ekspresy wysokociśnieniowe

1990. Na rynek wchodzi wspomniana seria „Bar”.

1994. Pierwszy automatyczny system spieniający mleko.

2001. Pojawia się sitko z filtrem crema, reklamowane jako zapewniające smakowitą i trwałą kremową piankę.

2011. Pierwszy wysokociśnieniowy ekspres De’Longhi z funkcją „Automatyczne cappuccino”. Dzięki opatentowanemu systemowi spieniającemu mleko i układom termobloków proces parzenia kawy jest uruchamiany za pomocą jednego przycisku.

Ekspresy automatyczne

2003. Pierwszy pełny automat z opatentowanym systemem spieniania mleka IFD, pozwalającym na przygotowanie zarówno cappuccino jak i latte macchiato. 

2004. Pojawiają się modele z systemem kontroli pary i funkcją czyszczenia dysz.

2009. Modele z ulepszonym systemem spieniania mleka LatteCrema. Unowocześniona technologia dwóch układów hydraulicznych oraz bloku elektronicznego zapewniającego bardziej precyzyjną pracę.

2011. Na rynek trafia stylowy kompakt PrimaDonna S De Luxe wykonany w całości ze stali.

2012. Model ESAM 6900 z funkcją „Gorąca czekolada” i kolorowym wyświetlaczem dotykowym.

Ekspresy kapsułkowe

2006. Współpraca z Nespresso owocuje modelem z funkcją „Automatyczne cappuccino”.

2012. Pojawia się system reprezentujący ulepszoną wersją „Automatyczne cappuccino”.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).