Konserwacja ekspresu do kawy Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Konserwacja ekspresu jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na zabezpieczenie tego rodzaju sprzętu przed usterkami i przedwczesnym zużyciem. Część konserwacji możesz wykonywać smodzielnie dzięki wbudowanym w urządzenie funkcjom.

Konserwacja ekspresu w warunkach domowych

Odkamienianie, płukanie i mycie bloku zaparzającego (w przypadku ekspresów ciśnieniowych) to czynności, które możesz wykonać bez wizyty w serwisie. Zależnie od intensywności użytkowania ekspresu, czynności konserwacyjne można przeprowadzać nawet kilka razy w tygodniu. Konieczność płukania i odkamieniania jest przeważnie zgłaszana przez sam ekspres.

Ekspresy domowe

W przypadku ekspresów domowych najczęściej sugerujemy coroczną wizytę w serwisie, która obejmuje głęboką konserwację ekspresu – smarowanie i regenerację jednostki zaparzającej, czyszczenie drenażu, toru wodnego i wymianę uszczelek. W ramach tego typu konserwacji wykonujemy także przegląd ekspresu, testy zaworów, odkamieniamy i odwapniamy ekspres profesjonalnym odkamieniaczem. 

Ekspresy biurowe

Jednymi z najtrudniejszych przypadków pozostają jednak ekspresy biurowe, które trafiają do nas dopiero w momencie wystąpienia awarii uniemożliwiających działanie urządzenia. Ponieważ ekspresy biurowe pracują często pod ogromnym obciążeniem, robiąc kilkadziesiąt, a nawet 100 kaw dziennie (konstrukcje domowe są przewidziane na ok. 20 kaw), spotykamy się często z silnym zabrudzeniem wnętrza, zapleśnieniem i ogromnym zużyciem komponentów ekspresu. Takie ekspresy można konserwować w naszym serwisie nawet co 2-3 miesiące, do czego zachcamy, przestrzegając przed bagatelizowaniem tego rodzaju czynności - podczas takich działań nierzadko udaje się zapobiec mogącym wystąpić w niedalekiej przyszłosci poważnym uszkodzeniom. Lepiej zairzeć do wnętrza ekspresu, nim będzie za późno i wystąpi kosztowna usterka.

Czyszczenie ekspresu to konieczność

Nieczyszczony ekspres, jest doskonałym miejscem do rozwoju groźnych grzybów i bakterii, a w skrajnych przypadkach nawet żywych larw! Duża wilgotność, nieograniczone pożywienie z resztek kawy i ciepło generowane przez ekspres sprawia, że Twoja ulubiona kawa może zawierać w sobie mnóstwo niebezpiecznych zarodników.

Ekspresy profesjonalne

Ekspresy o przeznaczeniu profesjonalnym, np. kawiarniane, zawsze są dużym wyzwaniem. Ekspresy te często posiadają rozbudowane systemy grzewcze, skomplikowane sieci wężyków (układów hydraulicznych), zaawansowaną elektroniką i nierzadko specyficzną architekturę wewnętrzną wymagające odpowiednio wykwalifikowanych działań serwisowych. Gdy serwisujemy ekspres tego typu zwracamy szczególną uwagę na to, czy sprzęt jest gotowy do pracy w warunkach dużego natężenia.  Ekspresy profesjonalne, które przechodzą przez nasz serwis, często otrzymują przedłużoną gwarancję serwisową, która zapewnia nasze wsparcie w razie ewentualnej awarii urządzenia.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).