Ekspres nie spienia mleka IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Ekspres nie spienia mleka

Problemy ze spienianiem mleka są jedną z najczęściej występujących usterek automatycznych ekspresów do kawy. Pojawiają się on na ogół w związku z niedrożnym obwodem podawania mleka. Ekspres nie zasysa wówczas mleka z pojemnika, niekiedy wypluwa, bądź podaje mleko skokowo, niejednostajnie.

Zabrudzona instalacja

W takim przypadku zaleca się czyszczenie instalacji. Należy sprawdzić przede wszystkim drożność silikonowych rurek rozprowadzających mleko w obwodzie i dokonać procesu płukania całego układu. Należy także wyczyścić końcówkę spieniacza, w której mleko często ścina się i blokuje przepływ. Niekiedy konieczne jest rozebranie całego układu spieniającego mleko i dokładne umycie poszczególnych elementów. Jeśli po umyciu układu sytuacja nie ulegnie poprawie winowajcą może być zakamienienie urządzenia.

Ekspres zakamieniony

Kamień zalegający w obwodach urządzenia może mieć wpływ na proces spieniania mleka. Na przykład zakamieniona grzałka nie może odpowiednio podnieść temperatury wody, przez co niemożliwe staje się wytworzenie pary niezbędnej do spieniania mleka. Proces odkamienienia należy przeprowadzić według instrukcji stosownie do posiadanej marki i modelu urządzenia. Jeżeli w dalszym ciągu ekspres nie pracuje jak należy konieczna może okazać się wizyta w serwisie i oddanie go w ręce doświadczonego serwisanta, który dokona odpowiedniej diagnozy i naprawy urządzenia.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki