Serwis Yamaha

Serwisujemy sprzęt audio firmy Yamaha. Naprawiamy wzmacniacze, amplitunery, odtwarzacze CD, kolumny głośnikowe. Produkty tej marki znamy doskonale, aparatura audio sygnowana znakiem skrzyżowanych kamertonów nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy. W krótkim czasie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić rodzaj i przyczynę zaistniałej awarii. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności – zapraszamy.

W historii naszej firmy naprawiliśmy już kilka tysięcy urządzeń firmy Yamaha. Zazwyczaj były to urządzenia audio, bardzo często systemy Pianocraft. Niejednokrotnie podejmowaliśmy się również napraw bardziej zaawansowanego sprzętu audio tego producenta. Bywały to wzmacniacze, amplitunery, odtwarzacze CD czy też kolumny głośnikowe, monitory. Posiadamy dużą łatwość w zdobywaniu części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy systemów marki Yamaha. Można śmiało powiedzieć, że nie jest straszna nam żadna usterka. 

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO.
Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy.

Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Warto też podkreślić, że na Placu Konstytucji działa nasz sklep z aparaturą klasy Vintage - szczegóły dostępne pod linkiem: https://iviteraudio.pl

 

audio

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Charakterystyka oraz historia firmy Yamaha 

Założycielem firmy był pan Torakusu Yamaha, który bazując na swych uzdolnieniach technicznych skonstruował w 1887 roku prototypowe organy, będące podstawą rozwoju Yamaha Organ Manufactoring. Dziś Yamaha jest korporacyjnym gigantem. Obok wysokiej klasy instrumentów muzycznych zajmuje się m.in. produkcją sprzętu sportowego, jest obecna w branży motoryzacyjnej i elektronicznej – specjalnością są tu urządzenia do realizacji dźwięku: miksery, konsole, procesory dźwięku, oraz oczywiście aparatura audio i wyposażenie kina domowego.

Pierwszy sprzęt z segmentu audio na rynek trafił w 1922 roku – był to gramofon napędzany korbką.

W 1954 pojawił się pierwszy gramofon sygnowany „hi-fi” – Yamaha jako pierwsza użyła tego terminu i odpowiada za jego popularyzację.

W latach 70. pojawiają się wzmacniacze: CA-1000 (1973) i B1 (1974), P2200 oraz przedwzmacniacz C2 (oba w 1976). Debiutują też legendarne kolumny głośnikowe: NS-1000M w 1974 roku i 3 lata później NS-10M z charakterystyczna białą membraną.

W 1982 pojawia się kolejna legenda: wzmacniacz mocy PC2002M.

W tym samym roku debiutuje również pierwszy odtwarzacz płyt kompaktowych sygnowany przez Yamahę – CD-1.

W 1986 roku taśmę produkcyjną opuszczają pierwsze egzemplarze wzmacniacza mocy PD2500.

Rok 2009 to debiut serii wzmacniaczy mocy TXn.

W 2010 roku na rynku pojawiają się pierwsze głośniki należące do serii DSR.

Marka jest uznawana za pioniera i wiodącą firmę także na rynku aparatury wielokanałowej oraz instalacji kina domowego. Początki tego typu realizacji sięgają roku 1986 – legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem jaki pojawił się na rynku. W 2001 roku Yamaha ugruntowała swoją pozycję w segmencie produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. W 2003 roku debiutuje amplituner AV DSP-Z9, konsolidujący pozycję Yamahy w sektorze kina domowego.

Obecnie obok urządzeń audio i wideo – wzmacniaczy i amplitunerów kina domowego, gramofonów, odtwarzaczy i nagrywarek CD/DVD, kolumn głośnikowych, projektorów i monitorów plazmowych – marka obecna jest w obszarze muzyki bezprzewodowej. Inauguracja nastąpiła wraz z systemem MusicCAST, który swą premierę miał w 2003 roku. Dzięki MusicCAST możliwy stał się dostęp do serwisów strumieniowych, internetowych stacji radiowych, przesył dźwięku hi-res do słuchawek i urządzeń mobilnych, a także sterowanie urządzeniami za pomocą aplikacji. W ofercie Yamahy znajdują się również systemy audio skierowane do użytkowników przenośnych odtwarzaczy, w tym iPhona.

Yamaha jest obecnie kompleksowym dostawcą na polu elektroniki użytkowej oferując wysokiej klasy aparaturę we wszystkich segmentach rynku.

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny