Serwis VTL IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis VTL

VTL jest marką powstałą z miłości do muzyki i analogowych brzmień lampowych. Projekty realizowane przez tę firmę łączą w sobie technologię z wysublimowanym wzornictwem, są wypadkową dbałości o najmniejsze detale, stanowią niezwykle udany mariaż lamp elektronowych z najnowocześniejszymi współczesnymi układami elektronicznymi. VTL proponuje konstrukcje nowoczesne, dobrze współpracujące zarówno z różnymi źródłami, jak i zestawami głośnikowymi. Serwis nasz dysponując zarówno odpowiednio wykwalifikowanym zespołem – zarządzający jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, a technicy audiofilami i melomanami – jak i dostępem do magazynu rożnych modeli lamp, jest gwarantem przywrócenia pięknego analogowego ciepła parzystych harmonicznych.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.