Serwis Vifa IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Vifa

Zajmujemy się serwisowaniem produktów marki Vifa. Ta duńska marka swymi korzeniami sięga wczesnych lat 30. ubiegłego wieku, w których to zapoczątkowany został proces produkcji przetworników do zespołów głośnikowych klasy high-end. Na bazie tego doświadczenia produkowana jest obecnie wyjątkowa seria głośników bezprzewodowych łącząca w sobie zdobytą wiedzę technologiczną z typową estetyką skandynawskiego dizajnu – konstrukcjom tym przyświeca idea emisji najwyższej jakości dźwięku w danej klasie produktów.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.