Serwis Tivoli Audio IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Tivoli Audio

Serwisujemy produkty sygnowane marką Tivoli Audio. Te proste konstrukcje, oferujące urządzenia z segmentu elektroniki użytkowej, cechuje bardzo dobra jakość zarówno wykonania, jak i dźwięku. Filozofią firmy jest osiągnięcie jak najlepszego przekazu muzycznego w danej klasie cenowej. Bezkompromisową jakość dopełnia minimalistyczne wzornictwo, którego kierunek wyznaczył pierwszy Model One z 2000 roku. W swej ofercie Tivoli Audio posiada sporą liczbę różnych modeli tunerów, głośników bezprzewodowych czy prostych systemów muzycznych. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z produktami tej marki – zapraszamy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.