Serwis Threshold Audio

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Serwisujemy wzmacniacze Threshold Audio, marki założonej w latach siedemdziesiątych przez legendę w świecie dźwięku - Nelsona Passa. Threshold to twórca wysokiej klasy aparatury muzycznej - audiofilskich przedwzmacniaczy i końcówek mocy (monobloków i konstrukcji stereofonicznych) realizowanych ręcznie z zastosowaniem wyselekcjonowanych podzespołów i uznanych oraz innowacyjnych technologii.

Obsługujemy wszelkie modele produkowane przez Threshold, zarówno te znajdujące się w katalogu marki, jak i urządzenia historyczne, wycofane już z produkcji, w tym m.in.:

 • przedwzmacniacze: STASIS-R 3.0, STASIS-R 5.0, T 3/ T 3i, T 2, T Zero P, T Zero, FET-10He, FET-9e, FET-10HL, FET-9, FET-2, FET-1, SL-10, NS-10,
 • wzmacniacze mocy: STASIS 7.0, STASIS 8.0, S/3700e, S/5000e, S/7000e, T 800/ T 800D, T 400, T 200, T 100, T 50, TA 300, S/1600e, S/550e, S/450e, S/350e, S/250, S/160, SA/12e, SA/10e, SA/6e, SA/4e, SA/3.9e, S/1000, S/500, S/300, S/200, S/150, SA-3, SA-2, SA-1, STASIS-3, STASIS-2, STASIS-1, CAS-2, CAS-1, 4000, 400A, 800A.

Warunki serwisowe

Zapewniamy wykwalifikowany i doświadczony zespół techników specjalizujący się w serwisowaniu konstrukcji z obszaru high-end. Posiadają oni na swym koncie wiele napraw tego rodzaju konstrukcji, w tym również projekty wykonane przez Threshold. To pasjonaci obdarzeni technicznym zmysłem i muzyczną wrażliwością. Ich uwadze nie ujdzie żaden aspekt brzmienia zaprojektowanego przez autorów realizacji. 

Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze techniczne - dysponujemy odpowiednią aparaturą kontrolno-pomiarową oraz pomieszczeniem odsłuchowym. Istotny jest tu również szeroki dostęp do bogatej oferty najwyższej klasy podzespołów i części zamiennych

Pracujemy sprawnie, ale rozważnie, czyli spieszymy się powoli. Każdy przypadek poddawany jest głębokiej diagnostyce, w efekcie której następują precyzyjne ustalenia odnośnie odpowiedniej drogi serwisowej. W przypadku aparatury high-end ma to szczególne znaczenie - tu decydują niuanse i drobiazgi. Zastosowanie właściwych podzespołów oraz materiałów jest tutaj obligatoryjne. Aparaturę poddajemy odpowiednim testom, także odsłuchowym. Każdy detal brzmienia wnikliwie analizujemy i badamy. 

Czynności diagnostyczne są u nas bezpłatne i nie zobowiązują do zlecenia usunięcia usterki. Na tym etapie serwisowym można zrezygnować z naszych usług i żadne opłaty nie zostaną naliczone. W przypadku uruchomienia właściwego procesu serwisowego wszelkie czynności zostaną objęte stosowną gwarancją.

Threshold Audio - krótka charakterystyka techniczna

Projekty realizowane przez Threshold oparte są na autorskiej i opatentowanej przez Nelsona Passa topologii Stasis. Już w samej nazwie kryła się tu filozofia marki: równowaga i stabilność, ale w ciągłym ruchu i doskonaleniu - bezustanne badania, ewolucja oraz innowacje. Seria “T”, która pojawiła się w połowie lat dziewięćdziesiątych powstała z wykorzystaniem innowacyjnych obwodów wyjściowych o nazwie IGBT, połączeniu zalet półprzewodników w technologii bipolarnej oraz FET. W konstrukcjach tych znajdziemy także nowatorską topologię obwodów zasilających oraz stopnia front-end.
Postęp w przypadku każdego nowego modelu opatrzonego znakiem STASIS stał się tu praktyką i trwa po dzień dzisiejszy. Wśród charakterystycznych cech współczesnych konstrukcji można wymienić:

 • wysokoprądowe stopnie wyjściowe, które z łatwością napędzić mogą każde, nawet najbardziej wymagające, zespoły głośnikowe,
 • minimalne sprzężenie zwrotne,
 • bezpośrednie sprzężenie wejścia z wyjściem, 
 • unowocześnione wersje stopnia front-end oraz topologii wyjściowej Stasis,
 • brak kondensatorów w ścieżce sygnałowej, 
 • wykorzystanie precyzyjnych metalizowanych rezystorów,
 • zbalansowane wejścia,
 • układy zasilające zbudowane wokół potężnych niestandardowych toroidalnych transformatorów, oddzielna dla obu kanałów,
 • niezależne zasilanie dla cyfrowych obwodów sterujących,
 • krótkie ścieżki sygnałowe,
 • pozłacane złącza RCA i XLR oraz terminale głośnikowe Cardas,
 • szklano-epoksydowe płytki drukowane klasy militarnej,
 • panel przedni z anodyzowanego aluminium.

 

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny