Serwis Thorens IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Thorens

Thorens to szwajcarska marka znana przede wszystkim z produkcji gramofonów, sięgająca swymi początkami XIX wieku. W swej ofercie posiada zarówno proste konstrukcje, jak i high-endowe modele stanowiące realizację potrzeb najbardziej wymagających melomanów. W ich skrajnie zaawansowanych projektach następuje swoista reinterpretacja zawieszenia gramofonu – wykorzystane zostają tutaj najnowocześniejsze technologicznie materiały i pomysły konstruktorskie: podwozie wykonane z triCom’u (kompozytu aluminiowo polioksymetylenowego o doskonałych właściwościach tłumiących i wysokiej sztywności), akrylowe płyty nośne o dużym przekroju, ciężkie aluminiowe talerze, silniki pozbawione kontaktu z płytą nośną, co zapobiega przekazywaniu wibracji, zawieszenie regulowane za pomocą trzech sprężyn stożkowych.

W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki doświadczony zespół naszych serwisantów jest gwarantem przywrócenia piękna analogowego brzmienia w jego oryginalnym wydaniu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.