Serwis Sonos IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Sonos

Serwisujemy urządzenia amerykańskiej firmy Sonos – marki specjalizującej się w projektowaniu instalacji audio wykorzystujących komunikację bezprzewodową. Serwisujemy zespoły głośnikowe, soundbary, subwoofery, odbiorniki (Connect), odbiorniki ze wzmacniaczem (Connect:Amp).

Zapewniamy fachowy zespół techników biegłych w architekturze cyfrowych systemów muzycznych. Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń i wycenę kosztów usunięcia usterki. Na przeprowadzone czynności serwisowe udzielamy stosownej gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z Państwa systemem Sonos zapraszamy do naszego serwisu – służymy radą i pomocą.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.