Serwis Sonoro IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Serwis Sonoro

Serwisujemy sprzęt muzyczny niemieckiej marki Sonoro. Firma oferuje proste systemy audio w eleganckim wielokolorowym wzornictwie wpisującym się w wystrój sypialni, salonu czy kuchni. Są to konstrukcje mieszczące w jednej obudowie kompletne zestawy muzyczne: odtwarzacz płyt CD, tuner analogowy i cyfrowy, głośniki oraz wzmacniacz. Wygodne i funkcjonalne urządzenia posiadają szereg nowoczesnych udogodnień, jak możliwość przesyłania sygnału przez Bluetooth, funkcję Equalizer, tryb uśpienia regulowany w minutach, zapasowy akumulator zapewniający pracę w przypadku awarii zasilania, funkcję podwójnego alarmu i drzemki. W przypadku wystąpienia awarii – zapraszamy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.