Serwis Rotel IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Rotel

Serwisujemy sprzęt marki Rotel, obecnego od kilkudziesięciu lat na rynku japońskiego konstruktora urządzeń audio. Naprawiamy zarówno tradycyjne systemy analogowe, jak i nowoczesne cyfrowe procesory AV.

Rotel proponuje zaawansowane projekty, jednakże pozbawione wszelkich, zdaniem odpowiedzialnych za projekty inżynierów, zbędnych dodatków – zgodnie z dewizą Balanced Design. Architektura urządzeń jest niezwykle przemyślana – rozmieszczenie podzespołów nie jest przypadkowe a zastosowane podzespoły najwyższej klasy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.