Serwis Roksan IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Roksan

Serwisujemy produkty audio brytyjskiej marki Roksan. Wielu audiofilom Roksan może się kojarzyć z wyrafinowanymi projektami wysokiej klasy gramofonów – jednak obecnie w swej ofercie posiada kilkadziesiąt różnych produktów: od wzmacniaczy, przez cyfrowe i analogowe źródła, po kolumny głośnikowe. Choć urządzenia mieszczą się głównie w średnim przedziale cenowy (znane pod nazwą Caspian), w portfolio marki znaleźć można także projekty klasy high-end. Oprócz dbałości o precyzję dźwięku, duży nacisk Roksan kładzie także na stronę wizualną swych urządzeń, proponując minimalistyczne, wyrafinowane wzornictwo, w całości podporządkowane stronie funkcjonalnej.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.