
Nasz serwis wielokrotnie już wykonywał naprawy urządzeń wyprodukowanych przez polską firmę RADMOR. Przede wszystkim były to jednak prace rewitalizacyjne dotyczące legendarnych amplitunerów RADOR-a pochodzących z drugiej połowy lat 70-tych i początku 80-tych. Nasi technicy przywracali do sprawności te urządzenia, wymieniali elektrolity, naprawiali lub wymieniali potencjometry oraz przełączniki. Klienci często zlecali nam także wymianę forniru pokrywającego drewnopodobne elementy obudów. Częstokroć wybierali inną fakturę i odcień niż kolor fabryczny.
Rzetelnie odbudowane amplitunery wychodziły z naszego serwisu w stanie w jakim ostatnio były w dniu swojej produkcji. Zatrudnimy kadrę wysoko wyspecjalizowanych fachowców. Nie tylko elektroników, ale także stolarzy. Dzięki ich połączonemu wysiłkowi możliwe są nawet najbardziej skomplikowane prace renowacyjne. Nasi pracownicy mają do dyspozycji doskonale wyposażone zaplecze techniczne. Przyrządy diagnostyczne w które zainwestowaliśmy nie tylko pomagają w precyzyjnym rozpoznawaniu usterek, ale także znacznie przyśpieszają czas każdej naprawy.
Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!
Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.
Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.
Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO.
Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy.
Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.
Warto też podkreślić, że na Placu Konstytucji działa nasz sklep z aparaturą klasy Vintage - szczegóły dostępne pod linkiem: https://iviteraudio.pl

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?
Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!
Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami:
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!
Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila.
Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie.

Zadzwoń do nas!
22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
RADMOR jest polską firmą założoną w 1947 roku w Gdańsku.
Przez wiele lat specjalizowała się konstruowaniu i produkcji wysokiej jakości urządzeń radiowych przeznaczonych do użytku w trudnych warunkach.
Radiostacje budowane przez RADMOR zostały szybko docenione nie tylko w krajach należących do obozu socjalistycznego, ale także za Żelazną Kurtyną.
Wyposażano w nie statki handlowe różnych bander oraz jednostki Marynarki Wojennej.
Firma produkowała także urządzenia krótkofalarskie stacjonarne i przenośne.
Uboczną produkcją zakładów RADMOR były domowe radioodbiorniki, które jednak nie cieszyły się taką popularnością jak inne tego typu urządzenia krajowe i zagraniczne.
Legenda RADMORA jako producenta przyzwoitego sprzętu domowego, narodziła się w drugiej połowie lat 70-tych.
Wtedy do sprzedaży trafił pierwszy amplituner w całości skonstruowany przez inżynierów RADMORA, ale zbudowany na podzespołach zagranicznych, głównie holenderskich i japońskich.
Jak na tamte czasy, był sprzętem bardzo drogim. A mimo to polskie społeczeństwo wygłodniałe przyzwoicie brzmiących urządzeń audio stawało na głowach, żeby wyposażyć swoje domy w ten amplituner.
Wyglądał „zachodnio”, grał „zachodnio” i miał wiele funkcji dotąd nie spotykanych w krajowym sprzęcie. Cała bateria wskaźników wychyłowych o różnym zastosowaniu, sensory wyboru zapamiętanych stacji radiowych, włączniki różnych filtrów dźwięku, oraz napis na froncie brzmiący QUASI QUADRO, działały na wyobraźnię konsumentów.
Był to model 5100.
Wkrótce na rynku pojawił się jego następca 5102.
Bardziej dopracowany i ładniejszy od poprzednika, był jeszcze większym obiektem pożądania Polaków. Również stanowił eksportowy hit. Czechosłowacja, Węgry i NRD kupowały większość produkcji, dlatego na polskim rynku trzeba było na niego polować bardziej niż na inne tego typu urządzenia.
Kolejne modele, które były produkowane pod koniec lat 80-tych: 5102T i 5102TE nie wyglądały już tak dobrze. I nie grały dobrze. Kryzys gospodarczy dotknął również RADMORA. Podzespoły z których montowano nowe modele pochodziły od polskich producentów i nie dorównywały jakością firmom zagranicznym.
Legenda zaczęła umierać.
Na początku lat 2000-nych starano się przywrócić popularność marki.
Skonstruowano wzmacniacz AMPLIFIKATOR, który miał dokładnością dźwięku i charakterystyką brzmienia nawiązywać do zagranicznych konstrukcji audiofilskich.
Można uznać, że spełniał te założenia. Periodyki testujące urządzenia audio zrecenzowały go niemal entuzjastycznie.
Niestety dla większości Polaków był mało osiągalny finansowo. Jego cena ustalona na ponad 4000zł była zbyt wysoka.
Wkrótce poprawiono jeszcze i tak już bardzo dobrą konstrukcję, zmieniono nieco design, a na dodatek wprowadzono do sprzedaży dopasowany do niego wizualnie odtwarzacz CD.
Były to ostatnie produkty RADMORA. Seria AMPLIFIKATOR była urządzeniami bardzo obiecującymi, niestety nie powstało ich zbyt wiele.