Serwis Primaluna IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Primaluna

Primaluna to wyjątkowa aparatura lampowa zbierająca niezwykle entuzjastyczne recenzje. Urządzenia przez nią oferowane reprezentują typowe walory techniki lampowej, podane jednak w rozsądnej cenie. Wzmacniacze w całości wykonywane są ręcznie techniką połączeń punkt-punkt, z możliwością zastosowania różnych kompletów lamp w celu odpowiedniego wydobycia wielu niuansów oferowanej przestrzeni muzycznej. Serwis nasz zawsze chętnie służy poradą i pomocą w kwestii spersonalizowania wzmacniacza w celu dostosowania go do indywidualnych preferencji.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.