Serwis Piega

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Serwisujemy zespoły głośnikowe projektowane przez Piega, szwajcarską manufakturę działającą w obszarze najwyższej klasy dźwięku, konstruktora aparatury, której zadaniem jest możliwie najwierniejsza reprodukcja brzmienia realizowanego w studiu nagraniowym czy sali koncertowej, głośników w założeniach absolutnie przezroczystych w swej interpretacji brzmienia.

Obsługujemy wszystkie serie oferowane w katalogu Piega - CLASSIC, ACE, PREMIUM, PREMIUM WIRELESS, COAX, MASTER; każdy typ głośnika, zarówno monitory, jak i kolumny podłogowe, głośniki centralne, subwoofery i zestawy bezprzewodowe. 

Wśród serwisowanych przez nas modeli znajdą Państwo m.in.: 

  • Master Line: Source, Source 2 , Source 3,
  • Coax: 711, 511, 311, Center 111,
  • Premium Wireless: 701, 501, 301,
  • Premium: 701, 501, 301, Center Small, AP 1.2,
  • Ace: 50, 30, Ace Center,
  • Classic: 7.0, 5.0, 3.0, Center Large,
  • Subwoofer: Tmicro, PS 101,

Technologie Piega

Piega jest autorem wybitnych zestawów głośnikowych. Ich działania w obszarze filozofii brzmienia, konstrukcji i użytych materiałów powodują, iż otrzymujemy aparaturę audio o wyjątkowych walorach sonicznych. Piega to marka powstała w latach osiemdziesiątych, jako owoc przyjaźni dwójki dźwiękowych pasjonatów. Obecnie firmą zarządza już drugie pokolenie założycieli. Filozofia pozostaje jednak ta sama - czyste brzmienie instrumentów, bez żadnych podbarwień. Technologicznie filozofia marki realizowana jest w oparciu o wykorzystanie głośników wstęgowych, monolityczne obudowy z aluminium oraz precyzyjnie zaprojektowane zwrotnice zbudowane na najwyższej klasy podzespołach. 

I tak na przykład model MASTER LINE SOURCE działa w oparciu o system źródła liniowego - cały zakres częstotliwości emitowany jest w formie spójnych pionowych cylindrycznych fal dźwiękowych. W praktyce wykorzystane zostały tutaj pracujące liniowo 24 głośniki wstęgowe wysokotonowe (12 promieniuje do przodu i tyle samo do tyłu), 9 dipolowych przetworników wstęgowych średniego zakresu częstotliwości (promieniowanie do przodu i do tyłu) oraz kolumna sześciu głośników basowych. Wszystko zamknięte w monumentalnych blokach aluminium, z wyciętymi przegrodami zapewniającymi maksymalną sztywność i odpowiednio wysokie tłumienie, osiągnięte w czasochłonnym procesie wyżarzania usuwającym niepożądane naprężenia. O ręcznym montażu jedynie tylko wspomnimy.

Wśród innych rozwiązań konstrukcyjnych Piega znajdziemy soczewki akustyczne (dyfuzory) służące osiągnięciu efektu rozproszonego pola dźwiękowego (dyfrakcja i odbicie dzięki lamelkom z MDF-u), specjalne moduły kontrolujące naprężenia dzięki zastosowaniu wiskoelastycznych folii tłumiących (maksymalna redukcja wielu mikrorezonansów i wibracji), tytanowe mocowanie cewki subwoofera, profile obudowy w kształcie litery C, stożkowe średniotonowe przetworniki MDS zaprojektowane do wyjątkowo długich wychyłów membrany, moduł PIEGA Connect realizujący bezprzewodową transmisję sygnału. Tak zaawansowane konstrukcje wymagają oczywiście adekwatnego podejścia serwisowego.


Nasze warunki serwisowe

Zapewniamy fachowy zespół serwisantów, techników wykwalifikowanych i doświadczonych, specjalizujących się w konstrukcjach najwyższej klasy zespołów głośnikowych. Ich wytrawne “ucho” jest tu gwarantem zachowania wszelkich sonicznych niuansów zaprojektowanych przez architektów brzmienia danego zestawu. Wsparciem dla naszych serwisantów jest znakomicie wyposażone zaplecze warsztatowe oraz szeroki dostęp do odpowiedniej klasy podzespołów i części zamiennych. Serwisowanie i konserwacja aparatury tej klasy stanowi wyzwanie, które podejmujemy z pełną świadomością i odpowiedzialnością.

Oferujemy absolutnie bezpłatną diagnostykę stanu technicznego kolumny głośnikowej. Działania na tym polu nie zobowiązują do zlecenia usunięcia zaistniałej usterki. Na tym etapie serwisowym można zrezygnować z naszych usług i żadne opłaty nie zostaną naliczone. W przypadku zgody na podjęcie czynności zmierzających do usunięcia uszkodzenia, na wszelkie działania serwisowe udzielamy oczywiście stosownej gwarancji. 

Staramy się działać sprawnie, jednak spieszymy się powoli. Wszelkie kroki podejmujemy rozważnie i rozsądnie. Konsultujemy, badamy, testujemy. Aparatura audio, zwłaszcza najwyższej klasy, jest szczególnie wrażliwa na niuanse i drobiazgi konstrukcyjne - na finalny kształt brzmienia wpływa dosłownie “wszystko”. Dlatego działamy ostrożnie i precyzyjnie, poddając każdy serwisowany głośnik drobiazgowej kontroli - musimy mieć pewność, że opuszczająca stanowisko testowe kolumna zachowała pełnię swych sonicznych właściwości.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów technicznych albo wątpliwości dotyczących brzmienia Państwa zestawu Piega zapraszamy do naszego serwisu. Posłuchamy, doradzimy, poddamy konserwacji, naprawimy. 
 

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny