Serwis Pass Laboratories IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Pass Laboratories

Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń powstałych w Pass Laboratories. Pass jest jednym z przykładów marki powstałej z pasji i miłości do muzyki – jej twórcy i założyciela Nelsona Pass’a oraz grupy przyjaciół, posiadających szczególny sentyment do wzmacniaczy klasy A. Ofertę firmy wypełniają właśnie wzmacniacze – niezwykle masywne i solidne konstrukcje realizowane często w formie monobloków z osobnym zasilaniem. Niewielka ilość wysokiej jakości elementów biernych – matalizowane rezystory – jest cechą charakteryzującą architekturę tych urządzeń. Specyficzne brzmienie wielu konstrukcji jest także osobliwą cechą marki – XA60.5 brzmi ciepło i słodko, niemal dotykając lampy. Nowatorską twarz tej manufaktury potwierdza posiadanie dwóch patentów, z których SuperSymmetric – uzyskanie niezwykłej mocy oparte na wyjątkowo prostym układzie – stosowany jest do dzisiaj.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.