Serwis Oppo IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Oppo

Serwisujemy produkty firmy Oppo. Oppo to amerykańska marka z siedzibą w Dolinie Krzemowej oferująca wysokiej jakości elektronikę cyfrową – nasi serwisanci operując biegle w dziedzinie przekazów cyfrowych oraz audiofilskich brzmień posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz ucho do tego typu napraw.

W swej ofercie Oppo posiada m.in. audiofilskie odtwarzacze Blue-ray 4K, przetworniki DAC z odtwarzaczami mediów strumieniowych czy przenośne wzmacniacze słuchawkowe. Swymi konstrukcjami Oppo realizuje pragnienie niezwykle subtelnego przekazu muzycznego formatowanego dzięki odpowiedniemu opracowaniu sygnałów cyfrowych za pomocą m.in. wyjątkowo dynamicznych przetworników.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.