Serwis i naprawa wzmacniaczy gitarowych

Oferujemy bezpłatną diagnostykę wzmacniacza i wycenę kosztów usunięcia usterki. Diagnostyka nie zobowiązuje do naprawy i na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług bez ponoszenia jakichkolwiek opłat - właściwy proces serwisowy uruchomiony zostaje w momencie ustalenia wszystkich warunków naprawy. Na przeprowadzone usługi udzielamy oczywiście gwarancji.

Zapewniamy możliwie najszybszą realizację zlecenia - doskonale zdajemy sobie sprawę jak kłopotliwa może być awaria wzmacniacza gitarowego. Działamy fachowo i rzetelnie. Każdy piec przed opuszczeniem stanowiska serwisowego poddawany jest odpowiednim testom, także sprawdzianom praktycznym - podłączamy gitarę i gramy!

Do naszego serwisu trafiają zarówno konstrukcje lampowe, jak i tranzystorowe. Wszystkie urządzenia mogą podlegać awariom.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO.
Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy.

Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Warto też podkreślić, że na Placu Konstytucji działa nasz sklep z aparaturą klasy Vintage - szczegóły dostępne pod linkiem: https://iviteraudio.pl

 

audio

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Lampa

Oczywiście, ze względu na swoją specyfikę, piecyki lampowe są na uszkodzenia narażone w nieco większym stopniu. Lampy są bardzo wrażliwymi podzespołami, podatnymi na wszelkie uszkodzenia w wyniku działania czynników mechanicznych, zwłaszcza często występujących w transporcie, ponadto ich cykl życia bywa krótszy niż w przypadku tranzystorów. Niemniej jednak niektórzy gitarzyści nie wyobrażają sobie gry na innym niż lampowy wzmacniaczu. Jego charakterystyczne brzmienie rekompensuje wszelkie niedogodności (oprócz wspomnianej wrażliwości, także zwiększony ciężar urządzenia i zużycie energii).

Tranzystor

Swoje zalety mają także konstrukcje tranzystorowe - posiadają większe moce, niższe koszty produkcji, a co za tym idzie - ceny. Niektóre modele mają opinię niezbyt odległych brzmieniowo do piecyków lampowych. Wygoda podczas korzystania z tranzystorowych modeli dla wielu gitarzystów jest rozstrzygająca. Oczywiście wymienione cechy dotyczą sprzętu w odpowiednich klasach.

Serwis i naprawa wzmacniaczy gitarowych

Hybryda i cyfra

Trzecim rodzajem konstrukcji są wzmacniacze hybrydowe, łączące w sobie obie technologie. Istnieją także cyfrowe wzmacniacze gitarowe oparte na procesorach dźwięku i na ogół zespolone z techniką półprzewodnikową. Modele takie posiadają różne udogodnienia, np. w postaci możliwości nagrywania za pomocę wyjścia USB.

Choć dyskusje na temat wyższości brzmień trwają, a wspomniane technologie mają swoich zagorzałych zwolenników, my jednak zapewniamy, iż nasz serwis bez względu na wariant konstrukcji wzmacniacza, jest w stanie podjąć się eliminacji każdego rodzaju usterki. Zatem wszystkich, którym piec odmówił posłuszeństwa zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy, iż wzmacniacz - cyfra, lampa czy tranzystor - pozostanie w dobrych rękach.

Serwis syntezatorów Uwaga! Serwis syntezatorów został zawieszony do odwołania!  Syntezatory są urządzeniami, które służą do tworzenia unikalnych dźwięków syntetycznych oraz również do imitowania dźwięków instrumentów akustycznych, ale również z możliwością rozszerzenia ich skali. Warto również wiedzieć o tym, że dostępnych jest wiele typów syntezatorów. czytaj więcej
Serwis Denon Denon to japońska marka od dziesięcioleci obecna w wielu segmentach rynku audio. czytaj więcej
Serwis audio Naprawa sprzętu audio  Dowodzący naszym serwisem jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, magistrem sztuki. Serwisujemy sprzęt audio - nasze naczelne tematy to sprzęt lampowy, high end, sprzęt studyjny, muzyczny, gitarowy i DJ. Dysponujemy doskonałym dostępem do najwyższej klasy lamp elektronowych. Nasz dział audio nie jest zwykłym serwisem sprzętu elektronicznego. czytaj więcej

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny